2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Abisi evde olunca çok mutlu onu izliyor gülüyor cinarda cok ilgili bir abi zaten
Kiyamam ya her gelen güneşe ilgi gösteriyor bi köşede duruyor ole içim cız ediyor
İçeri girerken tembihliyorum oğlumda var ulen 😀
Kizz iştee aslında oyalanmasıda o benimde abisi olsa 3 saat iyi bi oyalanıp uyurr babayı bekliyo benim kızım😀😀

Vegan Kek kuzum bak yukarı bıraktım. Ya benim canım çok abur cubur falan istiyor. Ama yiyecek bir şey bulamıyorum markette hepsinin içinde illa ki süt ürünleri var. Bende kendim yapıyorum 😅

Kız ek gıdaya da böyle iştahlı olsalar ya 😅 yani benimki patates en kolay sebze ama sevmedi bakalım diğerlerine tepkisi ne olacak

Aynısıııı😅😅 oyuncaklarından bile korkuyor bazen😅 geçen tırtılın altında kalmış 😅 yani kafasının üzerine çekmiş tırtılı😅 bağırıyor 😅 e yavrum al kenara koy 😅 yok koyarsa ben gelmem başına 😅😅
Ay benimki ek gıdayı sevdi diyordum 3 4 gündür yok yemiyor tadımları bile zor yapıyoruz ordan da yüzüm gülmeyecek 🙊🤦🏼‍♀️benimki de balkabağını sevmedi tatlı halbuki 😂 brokoliye bayılmıştı sevmez sanmıştım 😂

Ayyy çok güldüm yaaa başka bişey olsa alır çeker hemen tırtıl 😍😂

Vegan Kek kuzum bak yukarı bıraktım. Ya benim canım çok abur cubur falan istiyor. Ama yiyecek bir şey bulamıyorum markette hepsinin içinde illa ki süt ürünleri var. Bende kendim yapıyorum 😅

Kız ek gıdaya da böyle iştahlı olsalar ya 😅 yani benimki patates en kolay sebze ama sevmedi bakalım diğerlerine tepkisi ne olacak

Aynısıııı😅😅 oyuncaklarından bile korkuyor bazen😅 geçen tırtılın altında kalmış 😅 yani kafasının üzerine çekmiş tırtılı😅 bağırıyor 😅 e yavrum al kenara koy 😅 yok koyarsa ben gelmem başına 😅😅
Ayyy harikasin canim bende yapiyorum atayim sana tariff 🥰

Bu arada badem soya ve hindistan cevizi sütüyle yeni tanıştım baya lezzetliler aslında 😅🤣 denedinmi hiç ben soguk kahveyi cok seviyorum kışın bile icerim o yuzden kahvelerimde denedim sevdim tatlılardada denemeyi dusunuyorum vaktim oldugunda

Ben kaşıkla veriyorum damlalıkla göremiyorum tam öyle olsa biraz daha kolay içer de. Valla direkt yatırıp veriyorum ben hafif oturur pozisyon olsa hiç veremem😂😂 Biz 8 damla kullanıyoruz kaç kiloya 5 kullanıyorsun. Benim hesabıma göre de 4 5 damla olması gerekiyordu 🤦🏼‍♀️
Ben 6,5 kiloda yeni 5e geçtim. 6ya kadar 3 ver demişti doktor gaz sıkıntısı olduğundan. Benmki erken ve minnak doğduğundan erken başlamıştık zaten 😃
Merhaba hanımlar
Bebeğim 5 aylık oldu prima premium care kullanıyoruz 3 numara .kilosu 6.5
Kullanan var mı?daha ne kadar kullanırım acaba
Ben de 6,5 kiloda hala 3 numarasını kullanıyorum. Bugün birtane 4 deneyeyim dedim pişman oldum ortalık battı 😁 bir aylık daha 3 stoğum var. Yılbaşı itibariyle 4 e geçmeyi planlıyorum.

Bu arada badem soya ve hindistan cevizi sütüyle yeni tanıştım baya lezzetliler aslında 😅🤣 denedinmi hiç ben soguk kahveyi cok seviyorum kışın bile icerim o yuzden kahvelerimde denedim sevdim tatlılardada denemeyi dusunuyorum vaktim oldugunda
Gözlem yeteneğime güvenerek şunu soyleyebilirim ki sen çok hamarat bir kızsın :hamarat:

Gözlem yeteneğime güvenerek şunu soyleyebilirim ki sen çok hamarat bir kızsın :hamarat:
Meslek icabı diyelim canım bekarken bi restaurantta sorumlu personel olarak calistim gerçi et üzerineydi ama evlenincede iş hayatı bitince tek kafa dagitacağim yer mutfağım oldu menüde genişledi böylece sıkıntımı bu şekilde atıyorum 🤣

Meslek icabı diyelim canım bekarken bi restaurantta sorumlu personel olarak calistim gerçi et üzerineydi ama evlenincede iş hayatı bitince tek kafa dagitacağim yer mutfağım oldu menüde genişledi böylece sıkıntımı bu şekilde atıyorum 🤣
Yazilarindan anladim yemek becerinin iyi seviyede olduğunu, eşin çok şansli desene:)

X