2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kiz maşallah sana
Benim.koca ütü için 3 hafta fln bekliyordu
Yıkama 1 hafta kurutma 1 hafta ütüleme 1 hafta
Gecen diyorki kirliye bisi atasım gelmiyor bana geri gelemeyecek diye:)
Sadece bebeğinkini valla kocaya bişi yapmıyorum. Düğünde seyranda sadece 🤣
Benimkide diyorki tüm kıyafetlerim yıkansın. Oldu dedim zaten hep senin var kirli 🤣 Yıka yıka bitmiyor. Kurutmada yok kurumuyor ay Allah ım 🙈

Sadece bebeğinkini valla kocaya bişi yapmıyorum. Düğünde seyranda sadece 🤣
Benimkide diyorki tüm kıyafetlerim yıkansın. Oldu dedim zaten hep senin var kirli 🤣 Yıka yıka bitmiyor. Kurutmada yok kurumuyor ay Allah ım 🙈

Yavruların yeri ayrı tabiki
Ay bendede yok kurutma kız olsa yinede yıkamazdim o ayrı 😃

Ben şuan peşpeşe kaldıramam 🤣 Hatta 2.yi kaldırabilir miyim bilmiyorum 🙈

Valla bir tirlatma evresi illaki yaşanacak
Ama ara verince senin dengen şaşıyor
Oglum asla kıskanç değildir
Hastalandı kucağıma gelmej istiyor arabada isterse 6 yas olsun farketmiyor ana çocuğu a kiz bırakmıyor sadece dizlerime yatti
Eminim içinden geçirmiştir:KK43:
Anlamaları daha zormuş artısi da var tabiki ama çocukların psikolojisi daha kotu oluyor

Çok geçmiş olsun kuzum hiçbir şey yapmadılar mı 😔 sadece calpol mu vermiştin oğlana nasıl yol izliyorsunuz?

Cok sagol kuzum
Karşıdaki nöbetçi doktor bizi gonderdi kuzu bu küçükkoydekine gidelim dedik
Adam çok rahat çıkacak panik oluyoruz derseniz yatış vereyim ama burada sizin evde yaptığınızı yapacağım serum versem de yine ates çıkacak dedi
Paniksiniz tek çocukta dedi
Bizde evde 6 aylik bebek var dedik
Karı koca korkuyoruz ateşten çok
Calpol dolven dönüşümlü veriyoruz kuzum

Cok sagol kuzum
Karşıdaki nöbetçi doktor bizi gonderdi kuzu bu küçükkoydekine gidelim dedik
Adam çok rahat çıkacak panik oluyoruz derseniz yatış vereyim ama burada sizin evde yaptığınızı yapacağım serum versem de yine ates çıkacak dedi
Paniksiniz tek çocukta dedi
Bizde evde 6 aylik bebek var dedik
Karı koca korkuyoruz ateşten çok
Calpol dolven dönüşümlü veriyoruz kuzum
Aslında dönüşümlü vermek doğru değilmiş artık doktorlar böyle diyor. Calpol etki etmezse dolvene geçilmeliymiş

Ates 39 oldu tekrar hastaneye gittik
Serum fln verseniz diye
Değişen bisi olmaz ates devam eder dediler
Kızıda alt komşuya bırakmıştım kalkmış oturuyoruz şimdi 😓
Ciğerleri falan temiz demi kuzu
Bu seneki bir başka diyor herkes 😕
Bizim Ankara daki doktorumuzda paylaşmış..

Evet ya takip ettiğim doktorlar bu üçlüyü paylaşıyor şu an çok fazla diye

Cok geçmiş olsun canım sana da @-Murphy’e de hemencik iyileşin 🤲

Aaa sevindim o zaman iyi birseyse 😀 bize de dr avokado ile başlamamızı söyledi. Süt alerjisi var diye ne derse harfiyen uymaya çalışacağım ek gıda sürecinde :KK43:

Namümkün 🤪

Ben de sezaryenliyim ama doktor rahmin toparlandığı sürece ara vermeye gerek yok demişti. 🙈

Anne sütü alıyorsa yediğin başka birseyden de olabilir belki. Patatesin alerjik olduğunu hic duymadım.
Aaaa kaç sene süruyo ben genelde 3 sene sart diye biliyorum.hep oyle duyuyorum

Yoook ütülemiyorum valla doğmadan önce her şeyi yıkayıp ütülemiştim o kadar 😂 eşim de kıyafetini kendi ütüler ona da dokunmuyorum çok şükür 😁
Ooo boyle eş ben görmedim bide kendimi ütülüyoo enişteye bravooo

clap-excited.gif

Benim eşim bekarken herşeyi kendi etmiş evlendi evlenesi bikere etmiştirr puştt🤣🤣🤣🤣

Allah razı olsun valla hep kendi yapar ütüsünü 😂😂 evlenince bi rahatladı demek seninki kız 😂
Hahahah oyle oldu herhafta bir insan perdesini yıkarmı o yıkardı yanii dedim herhalde yaşadımm evlendim evleneli zarzor astırıyorum geçen diyorumki pazar günü yıkiyayimki asarsın dedim tamam dedi nese ogun geldi unutmusum almiradan sebep ilgilenmekten kocam unutmaz bilirim yanii hic demedi asmamak icin üsendiği için çünkü :KK70: sonra aklıma geldi 2 3 gün sonra ama bi baktım söylemedi hiç söktüm perdeleri salondakini gelmeden yıkadım geldiği zaman 1 saat daha yikandı aldım getiriyorum salona sen cok fenasın diyo normalde ben asamam boyum yetmezz mecbur asacak tı yani elimde kalacak hali yok oyle boyle derken astı sana merdiven alcam beni kandırdin diyo hahahahaha dedim mecbur ettin :KK70: :KK70: yoksa 1 sene gecse sana diyene kadar astıramam dedim iyioldu boyle ohh :KK70:

Yoook ütülemiyorum valla doğmadan önce her şeyi yıkayıp ütülemiştim o kadar 😂 eşim de kıyafetini kendi ütüler ona da dokunmuyorum çok şükür 😁

Bendensin :KK19: eşimde kendi ütülüyor çok güzel bişi ya hamileliğimden bu yana ona kaldı ütü 🤗

Kızlar benim kız çok sinirli yaw o saçların dik dik olmasından belliydi zaten :) akşam yatağına yatırıp mama verdim az kaldı maması yemedi bende tekrar deneyeyim dedim sinirlendi bi bağırdı biberona vurdu biberon fırladı bi bakışı var bana yan yan sanırsın kalkıp dövecek 😂

X