2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla bir tirlatma evresi illaki yaşanacak
Ama ara verince senin dengen şaşıyor
Oglum asla kıskanç değildir
Hastalandı kucağıma gelmej istiyor arabada isterse 6 yas olsun farketmiyor ana çocuğu a kiz bırakmıyor sadece dizlerime yatti
Eminim içinden geçirmiştir:KK43:
Anlamaları daha zormuş artısi da var tabiki ama çocukların psikolojisi daha kotu oluyor
Oda daha küçük anne kuzusu ☺️ Yaş aralığı az olsa iyi okur ama ben hem. Ruhen hem fiziken hiç hazır değilim. Şimdiki bebeğime bile daha tek başıma yapamadığım şeyler var. Annem bile 1 tane yeter diyor 🤣

Kızlar benim kız çok sinirli yaw o saçların dik dik olmasından belliydi zaten :) akşam yatağına yatırıp mama verdim az kaldı maması yemedi bende tekrar deneyeyim dedim sinirlendi bi bağırdı biberona vurdu biberon fırladı bi bakışı var bana yan yan sanırsın kalkıp dövecek 😂
Oovvvv başladı hahahaha ben bugüne gelecemmi diyodum demekki her bebenin tepkileri aynı hahahaahahah ama burcu ne bunun kız nisanda doğdu ya

Cok sagol kuzum
Karşıdaki nöbetçi doktor bizi gonderdi kuzu bu küçükkoydekine gidelim dedik
Adam çok rahat çıkacak panik oluyoruz derseniz yatış vereyim ama burada sizin evde yaptığınızı yapacağım serum versem de yine ates çıkacak dedi
Paniksiniz tek çocukta dedi
Bizde evde 6 aylik bebek var dedik
Karı koca korkuyoruz ateşten çok
Calpol dolven dönüşümlü veriyoruz kuzum
Onlara göre normal geliyor anne babaları hiç anlamıyorlar 😕 İnşallah biran önce iyileşir oğluş 🙏

Aaaa kaç sene süruyo ben genelde 3 sene sart diye biliyorum.hep oyle duyuyorum
Rahim kendini toparlamışsa beklemeye gerek yok canım. Benm doktorum 2 aylıkken rahim toparlanmış beklemene gerek yok dedi. Gerci ben 35 yaşımdayım onun da etkisi olmusmudur bilemem. Ama sonuçta riskli olsa biraz bekle derdi. Benm çevremde cok var böyle 😁

Ciğerleri falan temiz demi kuzu

Evet ya takip ettiğim doktorlar bu üçlüyü paylaşıyor şu an çok fazla diye
Hastalık resmen combo yapmış ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Etrafta çok var burda ama kimse kabul etmiyor grip olucaktı engelledim sadece şu var bir şeyi yok deyip geçiştiriyor.

Kızlar benim kız çok sinirli yaw o saçların dik dik olmasından belliydi zaten :) akşam yatağına yatırıp mama verdim az kaldı maması yemedi bende tekrar deneyeyim dedim sinirlendi bi bağırdı biberona vurdu biberon fırladı bi bakışı var bana yan yan sanırsın kalkıp dövecek 😂
Küçük ergenler 🙈 Sizde sinirli olan birisi var mı 😂 Benimkide bazen çok sert bakıyor gülünce sırıtıyor 🤣

Rahim kendini toparlamışsa beklemeye gerek yok canım. Benm doktorum 2 aylıkken rahim toparlanmış beklemene gerek yok dedi. Gerci ben 35 yaşımdayım onun da etkisi olmusmudur bilemem. Ama sonuçta riskli olsa biraz bekle derdi. Benm çevremde cok var böyle 😁
Iyimiş ben hala 1bucuk aydır regl olduğum yok 😁😁😁

Aaaa kaç sene süruyo ben genelde 3 sene sart diye biliyorum.hep oyle duyuyorum

Kız tekrar hamileliğemi 3 sene şart😳
Oovvvv başladı hahahaha ben bugüne gelecemmi diyodum demekki her bebenin tepkileri aynı hahahaahahah ama burcu ne bunun kız nisanda doğdu ya

Boğa burcu minnok
Küçük ergenler 🙈 Sizde sinirli olan birisi var mı 😂 Benimkide bazen çok sert bakıyor gülünce sırıtıyor 🤣

Babası dedesi falan sinirli karadeniz uşağı tam minnok 😂

Sezaryenliysen yanii cano tam anca toparlanir diyolar bilmiyorum

Ooo tam karadenizz kız hahahaha
Bende sinirliyimde fevri davranırım teyzoşuna da çekmiş

Uyy Teyzesunu severiz 😍
Bende en az 2 sene diye biliyorum 2. Hamilelik için.. Doktorum bir şey söylemedi sadece korunma yollarını söyledi 😂
Uyyyyyy paçiii yandın sen 🙈

Kızlar benim doktor taburcu olurken 6 hafta sonra tekrar deneyebilirsin demişti 😳

Off aynı Ahsen ya geçen biberona bi vurdu fırladı gitti 😂 bacak kadar boylarıyla sinirlerine helee

X