2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İyi akşamlar kızlar. Bebeğimin kakasında 2 gündür siyah mini mini noktacıklar var böyle karabiber serpilmiş gibi. Tadım yapıyorum patates veriyorum 3 gündür. Alerji böyle mi oluyor?
Sadece patates mi verdin. Benimkinde de olmuştu sormuştum hatta burda çörek otu, çay serpilmiş gibiydi. Kuzenlerim avokadodan demişti ama sonra olmadı bi daha avokadoda yediği halde

Sadece patates mi verdin. Benimkinde de olmuştu sormuştum hatta burda çörek otu, çay serpilmiş gibiydi. Kuzenlerim avokadodan demişti ama sonra olmadı bi daha avokadoda yediği halde
3 gün kabak verdim, 3 gündür de patates verdim içine çok az zeytinyağı ile. Dün oldu neyse dedim gözlemleyeyim az önce yaptı kakasını yine siyah mini mini noktacıklar tam kararbiber gibi. Çok üzüldüm ya ne zormuş ek gıdaya başlamak ☹️

Canim sen nasil oldun,yorumlari pek okuyamadim?

Oldum olacağım gibi vücut direniyor resmen
Ben utulemiyorum

Yalnız olmadığıma sevindim 🤭
Ben ütülüyorum bacım mümkün olsa oyuncakları bile ütüleyeceğim. Bazen diyorum artık vakti gelmedi mi diye ama bilemiyorum.. (ütülememenin)

İlk başlarda yapıyordumda bıraktım sonra
Aman benimde aynı ya eşim kumaş pantolon gömlek giyer gelde ütüleme 🤦🏼‍♀️

Eşim kendisi ütülüyor çok mutluyum 🥺

En güzeli ya :)

Ahhh kuzum ya kıyamam 😔 Allah güç kuvvet versin hepinize 🙏 Çocuklar bir arada olunca hastalıklar çok çabuk yayılıyor 😢 Çocuklar büyüyor okula başıyor diye seviniyorsun ama hep hasta 🤧 Arkadaşımın kızı kreşe başladı hasta sürekli 🥺

Evet canım hep okullardan gecensene çocuğum hep hastanelerdeydi en son 2 Ay göndermedik kreşe

3 gün kabak verdim, 3 gündür de patates verdim içine çok az zeytinyağı ile. Dün oldu neyse dedim gözlemleyeyim az önce yaptı kakasını yine siyah mini mini noktacıklar tam kararbiber gibi. Çok üzüldüm ya ne zormuş ek gıdaya başlamak ☹️
Bence korkulacak bir şey yok bizde de 2 gün falan oldu sonra görmedim. Ben kan sanmıştım başta. Aynı şeyi bende düşündüm ek gıda zormuş diye ama rahat olmak gerekiyor başka bir sorun yoksa. Bide kuzenimin çocuğu alerjikti mukuslu ve kanlı oluyor demişti

Oldum olacağım gibi vücut direniyor resmen

Yalnız olmadığıma sevindim 🤭

İlk başlarda yapıyordumda bıraktım sonra

Eşim kendisi ütülüyor çok mutluyum 🥺

En güzeli ya :)
Ay benimki de ütülese keşke 😂 ama Allah razı olsun kot giymez normalde yaz boyu kot tshirt giydi adam bana kolaylık olsun diye😂 şimdi ara dönem gömlek kazağa geçince de rahatlarım 😂

Bence korkulacak bir şey yok bizde de 2 gün falan oldu sonra görmedim. Ben kan sanmıştım başta. Aynı şeyi bende düşündüm ek gıda zormuş diye ama rahat olmak gerekiyor başka bir sorun yoksa. Bide kuzenimin çocuğu alerjikti mukuslu ve kanlı oluyor demişti
İnşallah devam etmez:KK43: havuca geçeceğim yarın yoksa ara mı versem? Doktoruma da soramam 6. Ay kontrolünden sonra başlıcaz dedi ben tattırıyorum şimdiden. Başka bir sorunu da yok zaten 1 2 3 çay kaşığı şeklinde veriyorum yarısı da dışına çıkıyor diline değiyor yani sebze sadece

Ben ütülüyorum bacım mümkün olsa oyuncakları bile ütüleyeceğim. Bazen diyorum artık vakti gelmedi mi diye ama bilemiyorum.. (ütülememenin)

Kiz maşallah sana
Benim.koca ütü için 3 hafta fln bekliyordu
Yıkama 1 hafta kurutma 1 hafta ütüleme 1 hafta
Gecen diyorki kirliye bisi atasım gelmiyor bana geri gelemeyecek diye:)

X