2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaa çıkmasın yaaa ateş daha kötü yavrum benim. Gerçi çıkması da iyi 38 e kadar müdahale etmeyin virüslerle savaşıyor diyorlar

Doktor da ole dedi antibiyotik vermeyeceğim viral enfeksiyon dedi
Ateşi ni.olcuyoruz sürekli hayirlisi ile bi geçse geçen salıdan bu yana hasta ilaçlarda ise yaramadı

İnşallah devam etmez:KK43: havuca geçeceğim yarın yoksa ara mı versem? Doktoruma da soramam 6. Ay kontrolünden sonra başlıcaz dedi ben tattırıyorum şimdiden. Başka bir sorunu da yok zaten 1 2 3 çay kaşığı şeklinde veriyorum yarısı da dışına çıkıyor diline değiyor yani sebze sadece
Rahat ol alerjiden olduğunu sanmıyorum ben. İstersen verme ara ver. Ben olsam devam ederdim🤭

Iyi yapıyorsun bosver ben küçük yaştan bu yana çalışıyorum 16 yıldır burdayım rahatımo.yuzden bırakmak istemedim
Annem.bakarsa primini doldurup.tazminatimi alıp bir süre ev hanımı.olmak istiyorum:)
Dusuncen güzel,ev hanimi olmak ta hem kolay hem zor..ben aslinda tembel bi insanim disarda ćalişmak icin ama cevre edinmek icin calismak isterdim:hamarat:

Dusuncen güzel,ev hanimi olmak ta hem kolay hem zor..ben aslinda tembel bi insanim disarda ćalişmak icin ama cevre edinmek icin calismak isterdim:hamarat:

Zor olmazmı
Çalışırken biz geyik yapıyoruz kafamız dağılıyor aktiviteler oluyor
Ama çalışan anne olmakda coknzor
Hep yarım hissediyorsun yetişemiyor gb eksik gb
İlerde çalışırsın sende.bebeler.buyusunde canim

Zor olmazmı
Çalışırken biz geyik yapıyoruz kafamız dağılıyor aktiviteler oluyor
Ama çalışan anne olmakda coknzor
Hep yarım hissediyorsun yetişemiyor gb eksik gb
İlerde çalışırsın sende.bebeler.buyusunde canim
Haklisin çalisan anne olmak cok zor..Çalisir miyim bilmiyorum,calismaya calişmaya mesleğini de unutuyosun.

Dun gece ateslendim bende üşüme oldu
Sanırım oğlumdan bana geçti
Kıza geçmesin diye maske takıyorum
Oğlumu hastaneye götürdük ilaclara rağmen iyileşmedi diye
Şükür biraz toparladi
Cok geçmiş olsun canım sana da @-Murphy’e de hemencik iyileşin 🤲
Ögurmek kotu degil canim guçlu kaslari var ne guzel.zamanla geçer o.ben diger cocuguma da avakado vermedim buna da vermem belki,benim de eşimin de yedigi bisey değildir zaten,aşşaği markette hep gozume takilir ama hic almam,tadini sek begenmedim,oyle de kaldi:)
Aaa sevindim o zaman iyi birseyse 😀 bize de dr avokado ile başlamamızı söyledi. Süt alerjisi var diye ne derse harfiyen uymaya çalışacağım ek gıda sürecinde :KK43:
Kızlar beybilerinizin kıyafetini ütülüyor musunuz 😳
Namümkün 🤪
Normal doğum yapanlara sory 😀😀😀😀
Ben sezaryenliyim🥲
Ben de sezaryenliyim ama doktor rahmin toparlandığı sürece ara vermeye gerek yok demişti. 🙈
İyi akşamlar kızlar. Bebeğimin kakasında 2 gündür siyah mini mini noktacıklar var böyle karabiber serpilmiş gibi. Tadım yapıyorum patates veriyorum 3 gündür. Alerji böyle mi oluyor?
Anne sütü alıyorsa yediğin başka birseyden de olabilir belki. Patatesin alerjik olduğunu hic duymadım.

Cok geçmiş olsun canım sana da @-Murphy’e de hemencik iyileşin 🤲

Aaa sevindim o zaman iyi birseyse 😀 bize de dr avokado ile başlamamızı söyledi. Süt alerjisi var diye ne derse harfiyen uymaya çalışacağım ek gıda sürecinde :KK43:

Namümkün 🤪

Ben de sezaryenliyim ama doktor rahmin toparlandığı sürece ara vermeye gerek yok demişti. 🙈

Anne sütü alıyorsa yediğin başka birseyden de olabilir belki. Patatesin alerjik olduğunu hic duymadım.

Sagol canim bi iyileşse

X