2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum gel bakıyım diyesim geldi en zor damarları bile bulurum bazen bi kolda çok derinde oluyor diğerinde baya normal damar oluyo ama bulamayanlar onu acaba öyle bişeymi yapıyorlar sendede

Kuzum gel bakıyım diyesim geldi en zor damarları bile bulurum bazen bi kolda çok derinde oluyor diğerinde baya normal damar oluyo ama bulamayanlar onu acaba öyle bişeymi yapıyorlar sendede
Ay sen sağlıkçı mısın valla bana senin gibi biri lazım. Ya ben seneler önce serum taktırmaya gittim ilk kez. Delik deşik ettiler damarın düz gitmiyor dediler bulamadılar. Kan verdim iyi damarın dediler buldular kaç kere. Ama bu sene nisanda gittim tanıdık hemşireydi sağlık ocağında dedi ki çok derinde başkası olsa hart diye sokar falan dedi Demir eksikliğinden olabilir demişti bana da normal çıkmıştı o zaman da

Bende bugün sağlık ocağına kan vermeye gittim damarı bulamamış, iğneyi sokmuşken yön değiştirdi damara soktu iğneyi ben şok çok canım acıdı

Sağlıkçıyım kuzum dediğim gibi kolunun birinde vardır ama bazen uğraşmıyorlar o hemşire hangi kolunda dediyse canım kan vermeye gittiğinde o koldan bulmalarını söyle turnikeyi bağlayınca biraz gezdirseler bulurlar derinde de olsa şişer belli eder kendini
Damarın düz ne demek onu da anlayamadım öyle bi tabir yokki

Sen tekrar kan mı verdin canım ben tekrar vermedim 70 çıkmıştı ilk 2 gün sonra 196 çıktı çarşamba keseye gel dediler canım

Kızlar bu sabah sağlık ocağına kan verdim ama sonuçlar pazartesi çıkar dediler yok mu bir yolu yahu pazartesiye kadar ohooo 3 gün mü beklicem
Sonuç çıkmıştır canım da e nabıza bile düşmüyor malesef devlet hastanesine gönderildiyse laboratuvara bağlan sonucu söylemezler zaten sadece teste baksınlar onlar o zaman e nabıza düşüyor

Sen tekrar kan mı verdin canım ben tekrar vermedim 70 çıkmıştı ilk 2 gün sonra 196 çıktı çarşamba keseye gel dediler canım
Kızlar bi ben bekliyorum galiba çarşamba günü verdim ilk bide yarın gidecem bugün evde gebelik testi vardı ondan koyulaşma ya baktım sadece

Kızlar bi ben bekliyorum galiba çarşamba günü verdim ilk bide yarın gidecem bugün evde gebelik testi vardı ondan koyulaşma ya baktım sadece
Ya ben 3. Kez vermedim nasılsa şimdilik artış güzel çok şükür inşallah çarşamba keseyi göreceğim diye umut ediyorum

Bende bugün sağlık ocağına kan vermeye gittim damarı bulamamış, iğneyi sokmuşken yön değiştirdi damara soktu iğneyi ben şok çok canım acıdı
Benimki de eski yerden girdi çıkmıycam hafif oynatcam acırsa söyle çıkcam dedi. Çok acımadı ama bulamadı da Ay öyle kıvırıyorlarmıș benim en korktuğum
Kızlar bu sabah sağlık ocağına kan verdim ama sonuçlar pazartesi çıkar dediler yok mu bir yolu yahu pazartesiye kadar ohooo 3 gün mü beklicem
E nabıza düşmüyor muymuş?
İşte solda var ama önceki 2 yi ordan aldıkları için girdi gelmedi kan, çürümüş damarın dedi Valla kıvrımlıymıș damarım düz gitmiyormuș öyle dediler
Evet verdim 3. bu daha da vermem heralde güzel arttıysa Kese için erken değil mi daha

Valla ben tüp bebek ilaçları kullanırken hamile kaldım ya canım tüp bebek merkezi çağırdı kese ve kalp atışını gördükten sonra kendine kadın doğumcu bul dediler yani bana da erken geldi ama çarşamba günü 1500ü geçiyor değerim

1000 i geçince kese görülebiliyormuș. Olabilir aslında doğru

Aaa sen hemşire miydin kız bilmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…