2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar kese görenler kaçıncı haftasında keseyi gördüler? Daha doktora gitmeyenler ne zaman gitmeyi düşünüyor doktora? Çok kararsızım bu konuda ne zaman gitsem acaba diye
Ben yarın gidecem canım ilk muayenem olacak çarşamba acilden kan vermiştim doktor cumartesi gelsinler demiş hemşireye

Kızlar rahmime bir şeyler batıyor gibi vajinaya doğru vuruyor, normal mi bu ya, batıp geçiyor, sonra tekrar oluyor. 1 saattir böyle
Benimde ağrı oluyor arada canım doktora sormadım da you tube da bi video izledim ufaktan ufaktan rahim genişlemeye başlıyormuş ondan oluyormuş diyordu

Kızlar mens gününden 3-4 gün önce kahvrengi leke oldu ,sonra 3 gün sürdü kesildi 4 gün falan sonra çok az yine oldu, şimdi 3 gündür 2 kere daha oldu az miktarda,sizde kahverengi yada açık pempe lekelenme oluyır mu
5 hafta 2 günlük gebeyim,insan korkuyor

Kızlar rahmime bir şeyler batıyor gibi vajinaya doğru vuruyor, normal mi bu ya, batıp geçiyor, sonra tekrar oluyor. 1 saattir böyle
Bende de ara ara kramp gibi bişi giriyo ama çok şiddetli bişey değil eğer seninki şiddetliyse bi doktora git istersen canım.Hafif kramplar normalmiş

Merhaba. Ben de 2022 haziran annesi olacağım inşallah. Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize. Bu sabah test yaptım. Silik de olsa bi merhaba dedi bebişim galiba yarın kan vereceğim. 🌸Oğlumda 7 haziran doğumlu. Denk geldi yine hazirana🤭

Kızlar sizin şu an belirtileriniz neler Benimki şeffaf bazen beyaz akıntı bir de adet olacakmış gibi ağrılar
Benim de hafif hafif sancılar oluyor genellikle sol bacağıma yakın. Bir de akıntı oluyor ama bazen kahverengi olabiliyor. Bir de su içmezsem uzun süre ağzımın içi acı oluyor 🤗
Göremezlerse tekrar giderim 😁ben onun için ne zorluklar çektim hala inanamıyorum ben hamileyim derken çok tuhaf oluyorum 😪😍
Gideriz tabi gitmez miyiz😂 Bana da hala garip geliyor 🤭
Yok canım artış çok güzel maşallah yazık kollarına 😍sende görürsün canım keseyi haftaya hatta sen pazartesi bile görürsün
Valla arabayı zor sürdüm eve gelirken kolumu açamadım resmen. Ben biraz daha geç gideyim diyorum bakalım 🤭
Kızlar kese görenler kaçıncı haftasında keseyi gördüler? Daha doktora gitmeyenler ne zaman gitmeyi düşünüyor doktora? Çok kararsızım bu konuda ne zaman gitsem acaba diye
Daha gören yok sanırım 🤭 Ben bu yeni haftayı da atlatıp öyle gitmeyi düşünüyorum 6 hafta falan olunca yani.
Merhabalar hanımlar hayırlı olsun sağlıcakla ilerlesin inşallah herkesin gebeliği bende haziran annesi olucam Kısmet olursa listeye ismi kalp atışını duyduktan sonra eklettireyim 🥰
Merhaba hoş geldiniz. Size de hayırlı olsun ♥️ Sağlıkla ilerlesin inşallah. Kan değerlerinize hala baktırıyor musunuz? Hiç muayeneye gittiniz mi🤗
Benim de yarım saattir kasığımın solunda var biraz öyle çok değil. Senin dediğin gibi adet günümden önce olmuştu üşütmüşüm gibiydi. Çok sıklaşırsa bi doktora görün tedbir amaçlı

Benim de hafif hafif sancılar oluyor genellikle sol bacağıma yakın. Bir de akıntı oluyor ama bazen kahverengi olabiliyor. Bir de su içmezsem uzun süre ağzımın içi acı oluyor 🤗

Valla arabayı zor sürdüm eve gelirken kolumu açamadım resmen. Ben biraz daha geç gideyim diyorum bakalım 🤭

Daha gören yok sanırım 🤭 Ben bu yeni haftayı da atlatıp öyle gitmeyi düşünüyorum 6 hafta falan olunca yani.

Merhaba hoş geldiniz. Size de hayırlı olsun ♥️ Sağlıkla ilerlesin inşallah. Kan değerlerinize hala baktırıyor musunuz? Hiç muayeneye gittiniz mi🤗

Benim de yarım saattir kasığımın solunda var biraz öyle çok değil. Senin dediğin gibi adet günümden önce olmuştu üşütmüşüm gibiydi. Çok sıklaşırsa bi doktora görün tedbir amaçlı
Ağrı deği böyle batıyor gidiyor batıyor gidiyor ama huzursuz etti aşırı derece 😔

Benim koca arabamı kullanmama izin vermiyor ya çok pimpirikli 9 ay nasıl geçecek acaba 😁

X