2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Insallah canim tesekkur ederim
Canım % 60 artış yeterli diyenler var senin % 55 gibi bi artış olmuş. Çok kötü değil gibi. Gönlünü ferah tut. Sağlıklı bir bebişse zaten devam edecek 🤲🏻
Bencede canım stres yaptıkça zaten bişeyler yolunda gitmiyor akışına bırakalım Rabbim korur onları inşallah 🤲🏻🤲🏻😍

Canım % 60 artış yeterli diyenler var senin % 55 gibi bi artış olmuş. Çok kötü değil gibi. Gönlünü ferah tut. Sağlıklı bir bebişse zaten devam edecek 🤲🏻
Canım benim çok kötü değil, belki hızlanır artış. Hemen üzme kendini %60 a kadar kabul ediliyor. İnşallah sağlıklıdır. Zaten düzgün değilse bebeğin sağlıksız olduğunu gösterir. Rabbim sağlıklı evlatlar versin, sağlıkla imtihan etmesin

Canım benim çok kötü değil, belki hızlanır artış. Hemen üzme kendini %60 a kadar kabul ediliyor. İnşallah sağlıklıdır. Zaten düzgün değilse bebeğin sağlıksız olduğunu gösterir. Rabbim sağlıklı evlatlar versin, sağlıkla imtihan etmesin
Amin canim yine de insan uzuluyo iste

Benim adet günlerimde oldu şimdi yok canımda her bünye farklı oluyor demekki burda bi hamile arkadaşla konuşuyordum iki tane yorganla yatıyorum diyordu 😅
Valla şimdi işteyim 2 çorap var buz valla. Bu kadar olmazdı. Hele dün gece klimayı açtık eşim içeri çok sıcak diyor ben battaniyenin altında titredim😂

🙂🙂🙂 Kesinlikli ilkinde tas gibiydik. Smdi erkenden gobusler cikmaya basliyor. Zaten ilk dogumumdan snra dumduz bir gobege kavusamamistim.. 2. Dogumdan snra ne olur dusunemiyorummmm 🥺🥺🥺🙂🙂
Hahaha kız 2015 ekimde doğurdum kızımı sezeryan ile hala o göbüş tam dediğin gibi inmedi ve erkenden şişeceğiz bu minnoş kuzularda sanki bugün gaz problemi minimum çünkü gebe pantolunu ile geldim ise 🤣😂🤰💛🌸😍😘😘

Kızlar ya valla ağlamak istiyorum o derece. Kan vermeye gittim. Damar yok tek yerden iki kez aldılar dedim ya. Aynı yerden denedi yok gelmedi damar zedelenmiş dedi. Zar zor diğer kolda 1 tane buldular o da patladı heralde morardı kolum ağrıyor. Ay ben bu damarlarla napcam. Resmen psikolojim bozuldu giderken korkuyla gidiyorum 🥺

X