2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahah deme kızzz öylee amann vaktiyle gelsiinn canımmm
Ben daha çekemedim kokusunu içimee
Canim benim 3.olucak insallah bendeki bebeler 42den asagi gelmez ki hic .. kizimda 41 haftalikken zorla suni ile geldi 38haftada doguranlari gordukce imreniyorum bide agustos annesiyim ben havale gecirmeden hemencecik doguruyum dedim ama zor sanki yine cekersin insallah sag saglim cogu gitmis azi kalmis

Reactions: Jou
Bune laaannnn gene kustum sabah sabahh su salya gibii bildigin su kustum kızlar bu normalmi artıkk dünden beri bi haller var bulantıda daha doktor gittim geldimm 1 gün sonradan başladıkm kusmalar bulantılara
Doktorunla konussan bi sorsan neyin nesi diye mideyi mi usuttun acep

Yaaaa baya da sürüyormuş senin bebelerr de maşaallahh hele bide doğum pozisyonuysa öyle olurr benim kızçee makat şeklinde spinal sezaryan olcam gün alındı

Yaklaştı strese giriyorum vallaha ben canım her an doğum başlıycak gibi korkuyor insan tetikteyim belirtiler geldi geleli yürüyüşü de kestim
Ben devam ediyorum hergün 15 dakika da olsa yürüyüş yapmaya çalışıyorum, doğumu kolaylaştıracagına eminim Allahın izniyle bence devam etmelisin

Kıyamam anneeeem 41 haftalarda doğurduğu için buralara gelmiş iç çekiyor. Ahahaha şaka bir yana tabi hayırlı zamanda gelsin Ben de Ağustos annelerinden geldim doğumlar burda başlamış dediler sağlıkla kavuşun tek avazda derler ya

Bune laaannnn gene kustum sabah sabahh su salya gibii bildigin su kustum kızlar bu normalmi artıkk dünden beri bi haller var bulantıda daha doktor gittim geldimm 1 gün sonradan başladıkm kusmalar bulantılara
Üşütmüş olsan diyecem de sadece sabahları olmaz neden acaba
sweetgirlcandy aşko doktoruna bi sor bu kusmak neyin nesii sağaa çekmeye başladım bu gidisle
Kız ben bi kere kustum uzun zamandır

Çok teşekkürler kızlar hepimiz sağlıkla kavuşalım

Bende senin gibi günü dolup bekleyenlere imreniyorum valla. Benim bebeklerde erken geliyor

Belki minyon yapısı olacaktir canm. Saglikli olsnda kilosu cok endise edilecek gibi degl normal bnce.

Geçen hafta ben neredeyse her sabah kustum. Açsam su bir şeyler yemişsem yediğimi çıkardım. Heralde normaldir. 25nde de doğum inşallah.
Normal normal kuzuu günde 5 ten fazla kusmak iyi değilmiş sadece bende dün kahvaltımı ettikten sonra ne var ne yok çıkardım aç kaldım resmen midem boşaldıktan sonra bugün de daha kahvaltımı etmeden su içiyordumm bianda ağzımdan çıktı heryer kusmuk oldu temizle dur canım çiktı ya

Demekk doğum 25 şinde senin oyy canımm çok heyecanlı

Cook fenasin hee geldim buralarda avunuyom napim belki bi nefes bizede bulasir erkenden yumurtlarık

Benimde suan makatta ne zmana duzelirki acaba bi fikrin var mi ? Hadi gozun aydin canim
35 haftasına kadar musade var kuzu ondan sonra dönermi dönmezmi doktor karar verir benimde ilkte dogum pozisyonuydu döndü dahada eskiye dönmedi daha zor döner dedi doktor 35 haftada 3 kilo almış 1 haftada onden gidiyor bizimkii buyüzden 3 hazirana gun aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…