2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu arada o dediğiniz geçen haftalarda bende de çok geldi az az geldi durdu hatta sürekli kokusuz ve kanlı olmadığı sürece korkmayın . Geldikten sonra hastaneye gitmiştim hala daha tıkaç yerindeydi
Akıntı da olabilir o zaman, çünkü hiç kan yoktu tamamen şeffaf yani benimde kontrolüme az kaldı umarım gelmemiştir

Anlattıklarınızın hepsini ama hepsini yaşıyorum bende ama en çok beni yoran çatı ağrısı tek taraflı ve yürümeme oturup kalkmama herşeye engel oluyor

Ne çok benziyor o da kaç kere özür diledi de kadın hala aynı devam etti ruh hastası bildiğin. Valla yaz sonu çıkcam Allah izin verirse. Ev çok büyük alt boş ısınmıyor. Bebek burda hayatta yaşayamaz soğukta

Anlattıklarınızın hepsini ama hepsini yaşıyorum bende ama en çok beni yoran çatı ağrısı tek taraflı ve yürümeme oturup kalkmama herşeye engel oluyor
Vallaha beni de en çok rahatsız eden o oldu inan başta araştırıyordum kimsede öyle bi ağrı yoktu deli olmuştum . Yirminci haftalardan beri çekiyoeum illet bişey sanki kemiğe demirle vurmuşsun gibi kırılmadan doğursam diye düşündüğüm zaman bile oluyor o derece

Yokyok tetikteyim daha biryere gitmem bende doğurdum doğuracağım çünkü
Aa bak seninle aynı gün doğumumuz gösteriyor aynı şikayetler bende de var evet cok yaklaştı doğum ondan böyle canım

Evet ya bi ara düzelince ramazanda bırakmıştım sonrada aklıma gelmedi artınca valla çok şükür 2 gündür çok iyiyim
Ah kızlar canım kızlar. Dün geceden beri benim de sol bacağıma bi ağrı girdi ama nasıl... bacağımı nere koyacağımı şaşırdım hâlâ da aynı geçmedi...
uyutmadı yaa
Benimde sol bacağımın üstüne yatınca felaket bir ağrı oluyor geceden beri

Yokyok tetikteyim daha biryere gitmem bende doğurdum doğuracağım çünkü

Aa bak seninle aynı gün doğumumuz gösteriyor aynı şikayetler bende de var evet cok yaklaştı doğum ondan böyle canım
Yaklaştı strese giriyorum vallaha ben canım her an doğum başlıycak gibi korkuyor insan tetikteyim belirtiler geldi geleli yürüyüşü de kestim

Haklısın canım 4 kilo fazlam var şuan onuda artık zamanla veririm inş :)

Yaa masallah ne guzel dogum yapip bebislerinin kokusunu icine cekenler , acaba dogum sancisimi diye gun sayanlar cok sevindim kazasiz belasiz hayirli dogumlarimiz olsun.. bebeklerini kucaklarina alanlarda gozunuz aydin Allah anali babali buyutsun.. sizleri gordukce hemen dogsa dedim bi an

Hahahah deme kızzz öylee amann vaktiyle gelsiinn canımmm
Ben daha çekemedim kokusunu içimee

Bune laaannnn gene kustum sabah sabahh su salya gibii bildigin su kustum kızlar bu normalmi artıkk dünden beri bi haller var bulantıda daha doktor gittim geldimm 1 gün sonradan başladıkm kusmalar bulantılara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…