2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
35 haftasına kadar musade var kuzu ondan sonra dönermi dönmezmi doktor karar verir benimde ilkte dogum pozisyonuydu döndü dahada eskiye dönmedi daha zor döner dedi doktor 35 haftada 3 kilo almış 1 haftada onden gidiyor bizimkii buyüzden 3 hazirana gun aldık 🤭
Anladim canim bize daha erken henuz ya o zmana kadar donerse doner, donmezse sezarynin tadina bakariz bizde 🤣

• Komik
Reactions: Jou
Gunumu dolduruyumda o kadar degil gıı 🤣 az daha beklesem 10 ay hamile kalicam banada yazzıkk
Bende hep şey istiyorum günüm dolsun,dogurayim diye dip köşe ev temizleyeyim,yürüyüş yapayım 😆
Bir taraftan sende haklısın son ay zorluyor epey. Erken olunca da daha sıkıntı küvez vs 😑
Neyse ki riskli zamanı atlattık bu kez

• Komik
Bende hep şey istiyorum günüm dolsun,dogurayim diye dip köşe ev temizleyeyim,yürüyüş yapayım 😆
Bir taraftan sende haklısın son ay zorluyor epey. Erken olunca da daha sıkıntı küvez vs 😑
Neyse ki riskli zamanı atlattık bu kez
Ne erken ne cok gec ortasinda olsun kimse kaybetmez bence 😂 yuruyemiyosun bile gercekten yengec gibi yan yan gidiyodum bide agustos ayi olunca buhram geciriyorum daha simdiden 😂

Aaa evett bi kaka olayı varr 🤭 allah yardımcımız olsun vallahiii benimkii bogazıma tıkandı ağzımdan çikası var gariiii ya 🤦‍♀️ kafası kemiğime çok batıyo nefes alamıyorum😏
Benimkinin de bir yeri batıyor kemigimede neresi çözemedim. Klozette zor oturuyorum dayıyor iyice 🤦‍♀️
Kafada assagida epeydir

• Üzgünüm
Eevtt bideklozette temizlenmeye bile zorlanıyorum çok fena 🙄 seninki ayaklarrr durmayy yukadar😀
Temizlenme işi de zor oldu iyice ya ayna da koysam önüme kolum yetişmiyor bu şefer malum bölgeye 😅
Zaman yaklaştıkça bir de her gün dogurcam hissiyle temiz kalmaya çalışıyorum 😬

Aaa evett bi kaka olayı varr 🤭 allah yardımcımız olsun vallahiii benimkii bogazıma tıkandı ağzımdan çikası var gariiii ya 🤦‍♀️ kafası kemiğime çok batıyo nefes alamıyorum😏
Bende wcden cikamiyorum makat asagida oldugundan mesaneye tekme cok yiyorum .. Allah bi avazda kurtulmamizi nasip etsin insallah zor yaa

Ne çok benziyor o da kaç kere özür diledi de kadın hala aynı devam etti ruh hastası bildiğin. Valla yaz sonu çıkcam Allah izin verirse. Ev çok büyük alt boş ısınmıyor. Bebek burda hayatta yaşayamaz soğukta
En iyisi uzaklaşmak canım , hazır bahanen de var hemen çık git . Ne kadar uzak o kadar iyi. Mesafe her zaman iyidir ya . Bn böyle düşünüyorum . Hatta kendi ailem için bile mesafe iyidir yani dip dine olmak sürekli sorun

X