2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooo az kalmış anneyle kavuşmaya

Yok yok inmedi kafası ağzımdan çıkacak dimdik duruyor

Bende bazı geceler açlıktan uyanıyorum
Ben şahsen yemeyi tercih ediyorum üzerine de renine tarzı bi ilaç alıyorum
Gece yatmadan önce renie aldım, günde 1i gecmemeye calisiyorum:)

Bende açlığa uyanıyorum bazen ama mutfağa gitmeye üşeniyorum resmen yaa
Süt içersen geçmiyomu seninde
Yok, bana tahin iyi geliyor ama 24 saatte de kaç kere tahin yiyebilirim ki? Gerçi bana kalsa 24 kere yerim

Ozaman midene çok baskı yapıyor senin bebe yaa çok normalmiş bu zamanda mide yanması

Bakalımm görecukk almirayı
Valla özellikle dik durmaya başladığından beri arttı iyice bu reflü meselesi. Boğazım yanıyor hemen arkasından saniyeler içinde başıma vuruyor sanki orada yanıyor gibi değişik bir şey

Reactions: Jou
Senin zatenn belli akşamm şuan

Oyle vallaha canom yaa sende benim arkamdan geliyorsun
Aynen kuzum hemen arkandayım
Ooo az kalmış anneyle kavuşmaya

Yok yok inmedi kafası ağzımdan çıkacak dimdik duruyor
Evet sonunda kavuşuyoruz annemle de, hem o gelince vakitte daha hızlı geçer benim için diye düşünüyorum yalnız olunca geçmiyor pek.

Benimkinin kafa da böğrümde ayaklar idrar torbamda, sürekli lavaboya gidiyorum.

Senin epey az kaldı ama sweetcim dayan

Tahminen 2bucuk civarında olmuştur artık, güzel haberlerle gel inşallah benim de çarşamba randevum, 2 hafta önce 2250ydi, bakalım biz kaç olduk
Inşaallahhh vallaha ağırlaştı kuzu benimkidee ya ama şu iki gündür burnum tıkalı uyuyorumm ya

Ooo seninde iyi kilo kuzu haftasına göre iyi zaten benim günlükta yazılan gramdan fazlaydı hattaa

Valla özellikle dik durmaya başladığından beri arttı iyice bu reflü meselesi. Boğazım yanıyor hemen arkasından saniyeler içinde başıma vuruyor sanki orada yanıyor gibi değişik bir şey
Yanma konusu evett çokkötü hattaa hep öksürtüyorr resmenn acayip birşey

Aynen birlikte daha çabuk geçer

Ayaklar aşağıda benimkinin de ara ara baskı yapıyor idrar torbama o yönden iyiyim

Evet az kaldı ama gerçekten tükendim özellikle bu reflüden dolayı

Bana yazdığını biliyoreeee ama ispatlayamamm

Ooo en son kaçkiloydu seninde benim biray önce 1745 ti kilosu
28 haftalıkken detaylı ultrasonda ölçüldü en son 1.305 di kilosu, sonrakinde doktor ultrasonla bakması rahmimi ölçtü mezro ile bide kalbini dinledi, maalesef kilosunu öğrenemedim. Bu cumada ölçmeyecek, 36da detaylı ultrasonum var son kez o zaman öğreneceğim kilosunu. Çok merak ediyorum kaç olduğunu açıkçası

Ya bu arada bu çiş mevzusu da ayrı sıkıntı. Dün gece 5 kere tuvalete kalktım, neyse sağlıkla gelsinler inşallah ama maşallah alttan üstten sıkıştırıyorlar iyice. Bazen oturduğum yerde koşmuş gibi nefes nefese kalıp yoruluyorum. Çarşamba doktor kontrolünü bekliyorum artık, hepsini soracagim doktora

Eminim haftasına göree ilerlemiştir kilosu kuzu ağırlığını taşıyamıyorum artık diyorsan

Benimde gündüzleri çok fena sıkıştirıyorr tepeme dayanıyor bu bebe yaaa oda beni acayip yoruyorr çok fena kuzu
Ben günde 10 kere kalktığım oluyo gündüz bukadar gelmez uykumda gelirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…