2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dogumdan önce baslanmasi gerekmiyomu ben oyle saniyodm
Yok canım niye erken baslansin ki erkenden göğüs kalkanı göğüs kremi vs kullanan var ama ben kendi çevremde hiç görmedim böyle sosyal medyada görüyorum ,belki doktorları tavsiye etmiştir bilmiyorum doğrusu ama dogumdan sonra bile bence hemen surmemek lazm ya bebek bı anneyle direk temas etsin ,göğüs ucunu sütle nemlendirmek çok önemli

Kendi sütünü bol bol sür ve memeyi bebeğin ağzına doğru yerleştir, emdikten sonra kremini sür üstüne de göğüs pedi yerleştir , Allah'ın izniyle yarasiz atlatrsn

Dogumdan önce baslanmasi gerekmiyomu ben oyle saniyodm
Ben bi fenomende gördüm instada 2 hafta önceden başlamış hattaa çatlamadan başlamak daha iyi olduğunu söyledii ve yara oluşmamış çok rahat emzirdim demiştii hattaa bende öyle etcem 1 haftadan önce başlayacam 38 ci haftada tabi sezaryen bi durum nezaman olursa ogünden 1hafta önce başlarım

Kızlar doktora mutlaka sorun krem sürme işini,çünkü göğüs ucunu uyarmak kasilmayi vs tetikliyor erken doğumu tetikliyor .
Sizin hiç bir riskiniz yoksa belki onay verir,ama sanki ben bunu kendi doktoruma sorsam nerden çıkardın ya hu acelen ne diyecek diye düşünüyorum adam hep diyo rahat olun zamana bırakın bu ne stres ,eşim de diyo hocam söylüyorum da beni dinlemiyor
Orda öyle kalakaliyorm ki benim sorularım da hep makul yani

Zaten 36-37 haftadan sonra öneriyorlar heralde kasılma olmasın diye öyle biliyorum bende. Rahat adam ne güzel benimki de öyle gibi biraz

Kızım sonbahar doğumlu çok rahattım onda bahar ayları en kolayları galiba. Yazın da pişiği var isiliği var
Bnm de kızım eylülde doğmuştu ama acemilik midir nedir aşırı korumacıydım ya kalın giydiriyordum battaniyeler ceketler . Hatta ekim gibi klimamı sıcakta çalıştırmıştım . Şimdi aklıma geldikçe gülüyorum Halime

S Serinyer44 sanırım 32 hafta falandı. Kendi görünce de yazar. Küvezde kaldı bi süre evet. Belli bir kilograma ulaşana kadar bekliyorlar. Bir de emme refleksi oluşmasını bekliyorlar küvezden çıkarmak için. Kuzenimde öyle olmuştu

Benimki de contratubex kullan demişti.Dikişimi ben tahriş ettim bir kısmını orası biraz yamuk görünüyor keloid olmuştu diğer kısımlar çok belirsiz.

Kızlar ben bugün hacamat yaptırdım sırtımdan ve kuyruk sokumumdan. Rahim kasılmalarını güçlendiriyormuş bakalım işe yarıyor mu
Valla ben tükendim daha hee gelsin artık prenses
Yalniz hacamat sonrası bu bi başladı oynamaya öyle böyle değil. Galiba kanala girmeye çakıştı
Dedim aferin yolunu bul şöyleeeee

Zararı yokmuymuş.Zorla bebeği doğurtmaya çalışıyor Kız bekleme o zaman sezeryan yaptır gitsin

Zararı yokmuymuş.Zorla bebeği doğurtmaya çalışıyor Kız bekleme o zaman sezeryan yaptır gitsin
Yok kız zararı yok. Aynı doğumu başlatmak için ilişkiye girmek, squat yapmak, hurma yemek, yürüyüş yapmak gibi bir şey yani
Aaaaa ben sezeryan sonrası normal doğum yapmış biri olarak nasıl gidip bile isteye yaptırırım. Kendimi asla affetmem
Sezeryan olaydım en yakın tarihe aldırırdım.
Neyse kısmet bakalım neler olacak bekleyip görcez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…