2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eminim haftasına göree ilerlemiştir kilosu kuzu ağırlığını taşıyamıyorum artık diyorsan
Aynen büyüdü bence, yeme içmemden kısmıyorum brokoli balık muz yiyorum süt içiyorum. Ama insan bebişi görmek istiyor en son 28 de gördüm 3D ile gülümsüyordu tipini yediğim

Valla şu reflü olmasa da çiş olsa diyorum bende

Aynen büyüdü bence, yeme içmemden kısmıyorum brokoli balık muz yiyorum süt içiyorum. Ama insan bebişi görmek istiyor en son 28 de gördüm 3D ile gülümsüyordu tipini yediğim
Aayyy bak harikaaa bide bol badem ye oda kilo aldırıyor avokado mesela
Benimkide elini açmiş burnunu kapatıyordu ağzını falan utangaç bebe gibii

Aayyy bak harikaaa bide bol badem ye oda kilo aldırıyor avokado mesela
Benimkide elini açmiş burnunu kapatıyordu ağzını falan utangaç bebe gibii
Aynen onları da yiyorum özellikle avokadoyu.

Yesinler onu

Hiç Mayıs grubuna girdiniz mi? Doğuran herkes gerçekten hamileliğin bu son döneminin tadını çıkarın diyor

Aynen onları da yiyorum özellikle avokadoyu.

Yesinler onu

Hiç Mayıs grubuna girdiniz mi? Doğuran herkes gerçekten hamileliğin bu son döneminin tadını çıkarın diyor
Yook aslında bakmadım hahahaha doğuranlar öyle demeye başladılar o haldee bu lohusa dönemler bebeler ağlıyor hep hem kendin hem bebe lohusa gibi yaşıyor resmenn evett çok zor ilkzamanlarr bakmak rabbim kolaylığını versin yaa kuzuu eninde sonunda oda bitcek bi bakmışsın ne ara büyüdü bu

Evet bi bakmışsın kocaman olmuşlar, her anının tadını doya doya çıkarabilelim inşallah

Reactions: Jou
Kızlar günaydın

Az önce internette şöyle bir bilgi okudum: Kan sulandırıcı olarak adlandırılan pıhtılaşmayı engelleyici ilaç kullanan hastalara, kanama bozukluğu olanlara, girişim bölgesinde enfeksiyon olanlara, bel fıtığı ya da başka bir nedenle bel operasyonu geçirmiş olan hastalara spinal epidural anestezi uygulanmaz.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? Kan sulandırıcı kullanırıyorum, bir sonraki kontrolümde doktoruma sorucam mutlaka

Bende kan sulandirici iğne kullanıyorum ama hiç bilgim yok canım

Hepsi çok normal kuzu. Nefes nefese bende çok kalıyorum,özellikle yattığım yerden kalktığımda nefesim kesiliyor gibi oluyor :/ bebişler büyüdü iyice baskı yapıyorlar,alttan üstten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…