2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim ikiz 34 deyim doktor 38 i bekleyeceğim dedi geçmiyor günler
Aaa evet ikiz demiştin olsun yaa ikizler hep aceleci oluyor elleme seninkiler dursun
Evet doktorum 40. Haftadan sonra da bi süre bekleme taraftarı bi aksilik olmazsa insaallah bende oyle tabi ama vakit geçmiyor sanki 37 den sonrası çok yavaş ilerliyor bide hersey hazır olunca artik
Bekleyince zaman geçmiyor zaten. Başlar çok hızlı geçti şimdi yapacak alacak bir şey kalmadı artık zaman yavaşladı

Aaaaa sendemi yarın benim randevu 9buçuktaa
Acayip yaa okadsr canımı acıtıyoki şuan çok sertleşti yukarı tıkanınca iyicene
Benimde 9.40da ya aynı toplaşıyo sertleşiyo ben dayanamıyorum artık çok halsizim bu ara mide bulantılarımda var neyin nesi anlamadım 40 haftayı bulursa napcam bilmiyorum hiç geçmiyo zaman

Reactions: Jou
Benimde 9.40da ya aynı toplaşıyo sertleşiyo ben dayanamıyorum artık çok halsizim bu ara mide bulantılarımda var neyin nesi anlamadım 40 haftayı bulursa napcam bilmiyorum hiç geçmiyo zaman
Bulantı arada banada oluyo bende çok halsizimm kuzum yaa toplaşıyo sertleşiyo evett ben tepemdeyken temizlenmeye çok zorlanıyorum duşta ya

Eriyen ip diyorlar ya canım.Estetik dikiş vs hep aynı işte. Benim izde ip vs görmedim ben hiç. Pansuman olmadı yani.
Benim de izde hiç ip yoktu, dümdüz bir cizgiydi.
Ama hergun eşim birşeyler sürdü bandi yeniledi.
Doktorum böyle yapın demişti.

Her doktorun tedavisi farklı oluyor demekki
Bazıları sadece krem sürün diyomus mesela iz kalmasn diye
Benim de isim ince bı ip gibi kaldı şükür , inşallah bu sezeryanimda sorunsuz ilerler bakalım bizi neler bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…