2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben böyle kalkıyorum Banu çiftçide görmüştüm

Özellikle doğum videolarıni izlerken cok duygusallaşıp ağlıyorum o bebege kavuşma anı falan ay hem güzel hem duygusal daha o duyguyu tatmadan böyleysekk⚘⚘⚘
Bn de kızımla bebeğin ilk karşılaşma anını düşünüom çok merak ediom yaa doğumdan sonra fln keşke rahat rahat foto larımızı paylaşabilsek birbirimizle . Her birimizin ayrı güzel anlarını görürdük ama burdan pek bilemedim güvenilirlik olayını

Bunu bana sağlık ocağındaki hemşire göstermişti bende böyle kalkıyorum
Kızlar ya sizde de bir duygusallık var mı ?oturmuş ağladım bu saatte cok duygusalım
Doğum yaklaştıkça dahada duygusal oluyorum sanki ben
Ahh ben herşeye ağlıyorum üzülüyorum ağladığım için kendime kızıyorum sonra her an her dk ağlayabilirim saçma sapan bi ruh hali
Tek şanslı olduğum konu bu heralde benim hamilelikte
Aman maşallah diyelim
Bende içmiyorum amaaa çişe kalkarken ağzım kurumuş bişekilde kalkıyorumm mecburda gene iciyorumm
Evet oda doğru o yok ben de Allahtan

Dikiş yeri yani sezeryan yeri demek istedim:) Benim yapıştırma idi.
Bnm de sezeryan yeri yapıştırmaydı . Dr um yine aynı yüne öyle isteyeceğim özellikle. Bi de sonrasında contractubex krem kullandım 6ay Hergün yapıştırma yerinin üstüne sürüyorsun iz kalmaması için baya faydası oldu .

ablamda boyle bi sorun vardi plastik sandalyenin ortasini kesmistik)) 1 hafta 10 gun sonra sonra normale dönmüştu
Aysen de söyledi artık bir çare bulcaz
Cok su içmiyorsun o zaman kuzu ben içmesem boğazım kuruluktan yutkunamıyorum
Yoo hem de nasıl içiyorum başımda su şişesi sabaha kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…