2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende enteresan oldum kendime anlam veremiyorum aynada karnıma bakıp ağlıyorum nelere katlandım falan diyorum tövbe est🙊 ailemden uzaktayım süreci yalnız gecirmek baya etkiledi beni herhalde🙊
Ben de oğluma bakıp dua edip ağlıyorum , Allah'ım beni evlatlarımfan ayırma onlara birşey olmasın vs diye bana.da birşey olmasn hep başlarında olayım diye düşünüp durup ağlıyorum

Ben de oğluma bakıp dua edip ağlıyorum , Allah'ım beni evlatlarımfan ayırma onlara birşey olmasın vs diye bana.da birşey olmasn hep başlarında olayım diye düşünüp durup ağlıyorum
Bunu 2. 3. Doğum yapan herkesten duyuyorum ister istemez hormonlardan dolayı olumsuzluga kapılıyor insan ya bana birsey olursa vs falan.
Ay allah korusun biran önce oğlun kardeşine sende yavruna sağlıkla kavuş insallah⚘❤❤

Bunu 2. 3. Doğum yapan herkesten duyuyorum ister istemez hormonlardan dolayı olumsuzluga kapılıyor insan ya bana birsey olursa vs falan.
Ay allah korusun biran önce oğlun kardeşine sende yavruna sağlıkla kavuş insallah⚘❤❤
Ah canım ne güzel dua ettin aminnn Allah razı olsun,sen de sağlıkla kavuş inşallah,Rabbim hiç birimizi evlatlarimizla sinamasin,bize ihtiyaçları olduğu her anda yanlarında olalım inşallah 🤲🤲🤲🤲

X