2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ya sizde de bir duygusallık var mı ?oturmuş ağladım bu saatte cok duygusalım
Doğum yaklaştıkça dahada duygusal oluyorum sanki ben🥺
Olmaz mı canım ya geçen gün arkadaşlarla toplandık evlere dağılırken bn başladım ağlamaya 😅niye ağladığımı da bilmiyorum. Ama içimden geliyo. Boşver kasma kendini ağlamak istiyorsan ağla 😅

Kızlarrr desteksiz kalkamıyorum diyordunuz ya bende diyorum niye kalkamıyolar ben kalkıyorum diye ben herzaman böyle kalktımm kendim fikrimle tabii bianda şuan karşıma çıktı desteksiz herzaman kalkabilirsiniz ben bugüne kadar eşimden hiç destek istemedim geceleri niye isteyeyim adam çalışıyor yorgun 🤗

Bende kendim kalkarım hep yan dönüp alttaki kolumla ittirerek😂😂😂

Ay bende dikiş alma falan yok diye biliyorum bi akrabamızın kızı doğurdu estetik dikiş deyip duruyodu annesi dikiş aldırdı deyince şaşırdım bende estetik dikişte alma olmuyor dedim.
Ay yok ya bence heryer artk estetik dikiş yapıyor ,tabi detaylı bilmiyorum ama çevremde hiç dikiş aldıran duymadm

Ay yok ya bence heryer artk estetik dikiş yapıyor ,tabi detaylı bilmiyorum ama çevremde hiç dikiş aldıran duymadm
Devlette 4 sene önce estetik yoktu. Bu da devlette yaptı aldırmışlar onda eminiz. Ama ben estetik değildir dedikçe estetik dedi de şaşırdım bende😂 ay ondan da korkuyordum ben dikiş aldırmaktan Allahtan benim hastanede estetik dikiş yapıyorlarmış🤭

Olmaz mı canım ya geçen gün arkadaşlarla toplandık evlere dağılırken bn başladım ağlamaya 😅niye ağladığımı da bilmiyorum. Ama içimden geliyo. Boşver kasma kendini ağlamak istiyorsan ağla 😅

Hala yok bende😂😂 resmen odunlaştım🤭

Doğuma değilde ufacık birşey e ağlıyorumm
Özellikle doğum videolarıni izlerken cok duygusallaşıp ağlıyorum o bebege kavuşma anı falan ay hem güzel hem duygusal daha o duyguyu tatmadan böyleysekk🙊🙊⚘⚘⚘

Devlette 4 sene önce estetik yoktu. Bu da devlette yaptı aldırmışlar onda eminiz. Ama ben estetik değildir dedikçe estetik dedi de şaşırdım bende😂 ay ondan da korkuyordum ben dikiş aldırmaktan Allahtan benim hastanede estetik dikiş yapıyorlarmış🤭
Benim de 4 ten fazla oldu ama demekki devlet hastanelerinde vs olabilir .
Ay estetik dikiş iyi ya hem sonra görüntü olarak iyi hem de dikiş aldırma yok şükür bende korkarım valla

X