2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ablamda aynı senin gibi hastaneden çıktı hiç yatmadı bile.

Peki dikişlerin nasıl yapıştırma estetik diyorlar öyle mi? Yani bu estetik dikişte sonradan gidip dikiş aldırma oluyor mu diğeri gibi🙊
Benimki estetik dikisti, bir hafta sonra kontrole gittim ama dikiş alma falan yok.
Sadece doktor ultrasonla dikiş yerine bakıyor durumu nasıl kanama vs var mı diye o kadar.
İnce bir çizgi halinde görünüyordu dışardan bakıldığında

Evet ya benimkide öyle ama napiyim altıma yapamam😂

Cidden çok farklı kasılma demekki

Valla o an çok kötü oluyorum nefes egzersizleri var onu yapmaya başlicam artık

Gerçekten benide ve altıma kaçırıyorum sürekli çok sıkıldım

Kuzu o açılmadır ya çatı için bence bakmamışlardır

Evet bak onada baktım mantıklı

Sonuçta rahatsız eden bişey var 😂

Normal artık ne yapalım 😑
Aynennn bugünde baya su içtim hadi geceler macera başlasın gene 😄

Buraya pek yazmasam da ara ara takipteyim. Ben de suan 37+1'im. yaklasik iki gun once vajina muayenesinde doktor parmakla olctu. o gunun gecesi kan karisimi sumuklu akinti geldi. Dogum baslayacak heralde diye heveslendim. ama iki gun oldu gelen yok :)

Bu son haftalar gecmek bilmiyor
Vaktiyle gelsin inşaallahh🥰

Benimki estetik dikisti, bir hafta sonra kontrole gittim ama dikiş alma falan yok.
Sadece doktor ultrasonla dikiş yerine bakıyor durumu nasıl kanama vs var mı diye o kadar.
İnce bir çizgi halinde görünüyordu dışardan bakıldığında
Ay bende dikiş alma falan yok diye biliyorum bi akrabamızın kızı doğurdu estetik dikiş deyip duruyodu annesi dikiş aldırdı deyince şaşırdım bende estetik dikişte alma olmuyor dedim.

Buraya pek yazmasam da ara ara takipteyim. Ben de suan 37+1'im. yaklasik iki gun once vajina muayenesinde doktor parmakla olctu. o gunun gecesi kan karisimi sumuklu akinti geldi. Dogum baslayacak heralde diye heveslendim. ama iki gun oldu gelen yok :)

Bu son haftalar gecmek bilmiyor
Herkes doğurmak istiyor artık 🤭😂

Kızlarrr desteksiz kalkamıyorum diyordunuz ya bende diyorum niye kalkamıyolar ben kalkıyorum diye ben herzaman böyle kalktımm kendim fikrimle tabii bianda şuan karşıma çıktı desteksiz herzaman kalkabilirsiniz ben bugüne kadar eşimden hiç destek istemedim geceleri niye isteyeyim adam çalışıyor yorgun 🤗

X