2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende klozet sevmem evde olsa kullanmam zaten de🤭 neymiş o yol beze yapmak mı 🙊
Yok ya o kadar kötü değil 😅
Daha biz küçükken evde klozet yoktu babam da bı ara rahatsizlanmisti belinden oturamiyordu normal tuvalete.

Bir tane bildiğimiz klasik plastik sandalyeler var ya onun ortasını kırmışlardi ,sandalyeyi normal tuvaletin üstüne koymuşlardı.
Baya iş görmüştü o zaman 😅😅
Çok eski Usul ama çözüm yoksa denenebilir

Daha biz küçükken evde klozet yoktu babam da bı ara rahatsizlanmisti belinden oturamiyordu normal tuvalete.

Bir tane bildiğimiz klasik plastik sandalyeler var ya onun ortasını kırmışlardi ,sandalyeyi normal tuvaletin üstüne koymuşlardı.
Ay evet onu bizimkilerden biri de yapmıştı seneler önce ameliyat olduğu zaman🤭 bende onları sevmiyorum hiç de mecbur bi şekilde halledecez artık 😂

Valla kızzz daha iki gün öncesine kadar yumruk sokuluyo diye biliyodum 😂 ablam "sacmalama parmakla muane ediyo" diyince ferahladım 😂 her denilene inanmamak gerekiyormuş :))
Parmağaa sokayy içineee yavv bilmeden gidin doktora bilmeden girin doğumlara negerekk var böyle şeylere bilmeye sonra korkuyorsunuzzz 😄

Yaa bide rahim geriliyoya ondanda olur

O çiş konusu banada helak etti ben kalkmaktan kocam uykusuz gidiyo işe zavallı😒
Evet ya benimkide öyle ama napiyim altıma yapamam😂
Aynısını bende dedim girip yazacaktım gece topiğe bu yalancıysa gerçeğini düşünemiyorum diye🤭😂😂
Cidden çok farklı kasılma demekki
Oluyor. Bir de benim adetken sadece bacaklarım ağrır. Şimdi de giren ağrı arada bir bu şekilde bacak ağrısı olarak giriyor. Kısa sürüyor ama hamdolsun.
geçen Banu çiftçide dinledim ‘sancı yoktur kasılma vardır. Bazen kasılmaya ağrı eşlik eder buna sancı derler ama bu olumsuz düşünmeye itiyor gebeleri. Hayır kasılma vardır, bazen ağrıda eşlik edebilir. Zihninizde bunu böyle oturtun‘ dedi.
yani ağrı fikrini mümkün mertebe atmak gerek zihinden. Kasılmalar, dalgalar gelecek ve biz yürüyüşle, nefesle, olumlamalarla bunları geçiştireceğiz inşallah :)
Valla o an çok kötü oluyorum nefes egzersizleri var onu yapmaya başlicam artık
Evet bende çok bunaldım beni en çok yoran konu bu oluyor 😭 yürüyüşe çıkıyoruz eve kıvrana kıvrana geliyorum 😂
Gerçekten benide ve altıma kaçırıyorum sürekli çok sıkıldım
30. haftada sancılarım vardı çatı muayenesi yapıldı. 33. haftada tekrar nst de sancılarım çıktı yine çatı muayenesi yapıldı. şu an 36+3 teyiz, ufak tefek sancılar dışında tık yok 😒 yaniiiiii bu minnoşlar canları ne zaman isterse o zaman geliyorlar, çatı muayenesi doğumu tetiklese 30. haftadan beri erken doğum riski olan bana 2 defa yapmazlardı 😊
Kuzu o açılmadır ya çatı için bence bakmamışlardır
Tatlı fanuslar var hoşgeldin bebek yazan kalıcı oluyor hem de.Onlardan alabilirsin.
Evet bak onada baktım mantıklı
Valla heryerm agrio nesi adet nesi sanci artik bilmiyorm 😂😂😂
Sonuçta rahatsız eden bişey var 😂
Evet sık sık oluyor 1 aydır canım.
Normal artık ne yapalım 😑

Parmağaa sokayy içineee yavv bilmeden gidin doktora bilmeden girin doğumlara negerekk var böyle şeylere bilmeye sonra korkuyorsunuzzz 😄
Üfff evet ya, cahillik en güzeli. Sormasan da anlatıyolar, hamile kadın görmesinler, doğumla alakalı tüm travmatik anılar anında ortaya dökülüveriliyor bir anda 😁

Kemal Sunal’ın bir filmi vardı köyde umumi tuvalete tahta sandalye koymuşlardı o geldi aklıma 🤣

İnşallah Bi an önce geçer canm valla son ay çok zor geçiyor ya
Saol canım benim. Evet çok zormuş gerçekten yatmakla zaman geçmiyor kalkıp bişe de yapamıyorsun öyle uzun süreli. Bunaldım bugün biraz.
Ben dört aydır çekiyorum o problemi 🤧
Allahtan çok sıcaklara kalmadan doğuracağız. Son dönemlerimiz temmuz ağustosa denk gelse kafayı yerdik heralde.

Bence ilk on gün kesinlikle normal oturma dikişlerin zarar görmesin,
Ben ilk günden itibaren ayaklanip her işimi kendim gördüm ama dikişler çok özen istiyor ya dikkatli olmak lazım
Ablamda aynı senin gibi hastaneden çıktı hiç yatmadı bile.

Peki dikişlerin nasıl yapıştırma estetik diyorlar öyle mi? Yani bu estetik dikişte sonradan gidip dikiş aldırma oluyor mu diğeri gibi🙊

X