2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
30. haftada sancılarım vardı çatı muayenesi yapıldı. 33. haftada tekrar nst de sancılarım çıktı yine çatı muayenesi yapıldı. şu an 36+3 teyiz, ufak tefek sancılar dışında tık yok 😒 yaniiiiii bu minnoşlar canları ne zaman isterse o zaman geliyorlar, çatı muayenesi doğumu tetiklese 30. haftadan beri erken doğum riski olan bana 2 defa yapmazlardı 😊
Çatı değil de açılmaya bakılmıştır bence sancı olduğunda. Çatı biraz daha derinden bakılıyor diye biliyorum 🤭

Ağrı gibi değil de hamlarsın ya öyle bir şey 🤭 bu gece fenaydım ama çatım dönerken fena ağrıdı çok zorlandım

Valla etrafımda normal doğuranlar giriyordu da normal wc ye de. Geçen annem dedi dikişlerinle napcan oturabilir misin falan dedi aklıma geldi🤭 ay bende o portatifleri sevmiyorum hiç napcam bilemiyorum

😂😂 halimiz çok fena, ne çok düşünülmesi gereken şey varmış hamilelikte 🙈

Kızzz deli niye bozuyon moralinii bugüne kadar tehlikeyi atlattık gelecekse bu haftadan sonra gelsin hiç birşey olmazz 😘 senin karnın büyüklügü kendin göbeğinden kalmada olabilirr sen onun canını bile sıkma

Anamm nst okadar sıkıcımı 🙄 benimkide 2 gündür cok hareketlii buyüzden içim rahatt tansiyonum bi indi bi çıktı ya dün bugünde pek havamda değilim
Gecmis olsun sanada canım tansiyon önceden de varmıydı neden böyle düşüyor sürekli doktoruna sordunmu birde?

Aynen geleceği varsa gelsin bu doktor yeni hastanede biraz bet konuşmayı seviyor 2 keredir gidiyorum moralimi bozuyor simdiye kadar hersey yolunda ilerliyordu🤷‍♀️

Nst sıkıcı geldi bana hatta sabah erkenden gittiğim için az kaldı kalp atışı seslerinden uyuya kalıyordum hemsire dürttü 🙊😄😄😄

Bu haftalarda hareket azalır diyorlar bizimkiler kudurdu icerde🤷‍♀️🙊🙊🙊

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar bana fikir verirmisiniiz eşimin amcasının gelini haftaya doğuruyor bende güzel bişey götürmek istiyorum hastaneye çiçek çok istemiyorum bişey bulamazsam son çare olarak mecbur ne götürebilirim sizce
Tatlı fanuslar var hoşgeldin bebek yazan kalıcı oluyor hem de.Onlardan alabilirsin.

Gecmis olsun sanada canım tansiyon önceden de varmıydı neden böyle düşüyor sürekli doktoruna sordunmu birde?

Aynen geleceği varsa gelsin bu doktor yeni hastanede biraz bet konuşmayı seviyor 2 keredir gidiyorum moralimi bozuyor simdiye kadar hersey yolunda ilerliyordu🤷‍♀️

Nst sıkıcı geldi bana hatta sabah erkenden gittiğim için az kaldı kalp atışı seslerinden uyuya kalıyordum hemsire dürttü 🙊😄😄😄

Bu haftalarda hareket azalır diyorlar bizimkiler kudurdu icerde🤷‍♀️🙊🙊🙊
Hiç yoktu canımm alet bazen şaşırtabiliyor biz ondan kaynaklıda düşündükk doktora sormadık eşim doktor olduğu için başımda 😂😂 pazartesi sorarız en olmadı bakalımm
Demesi lazım herşeyi canım oyüzden demedende olmazz bizde duymak istemediklerimizi duyarız hep

Hahahaha ebe iyi dürttü insanın uykusu gelir bir başına sende haklısın😂😂

Evett azalır deniliyorr uygulamadada öyle diyor yer daraldıkça hareket azalcak dedi yani

3 haftada yarım kilo almış canım hani önceki haftalarda çok önde gidiyordu onun için dedim yoksa çok şükür iyi bir de ben taziye evinde tam beslenemedim bence muz ve kaşarın çok etkisi varmış
Bence muzla kaşarın çok etkisi yok.Ilk gebeliğimde çok yedim kızım 3200 gr doğdu.Genetik daha çok kilo canım.

Kızlar günaydın 🤍 2 gün oldu hastaneden çıkalı çok şükür evimizdeyiz🙏 okadar yoğun geçiyor ki günler ne uyumaya nede telefona bakmaya fırsatım oluyor 😊 gece zaten eşimle yada benimle teması olmasa uyuyamıyor elini tutup uyuyorum yavrum güvende hissetmeye okadar ihtiyacı var ki
Çok şükür canım gözünüz aydın.Allah ayırmasın bir daha🤗Doya doya kucakla kokla annesi seni çok özlemiştir😍

Tek çözemediğim şey de sancı😂😂😂😂😂 beni bağrıtıyorsa anlıyorum ki bu sancıydı :KK70:
Bel agrisi bacak ve bacak arası kasklar her yerm dökülüyor benm. Bugunde kizima şükür kurbani.dilemistim onu kestirdik biraz ayakta kaldm ayak sisti balon gibi dus aldm uzandm ahh su son zamanları gecireydik hayirlisiyla😂 sanci kismini bn bebek toplanip karin cok sertlesip agri giriyor hangi tarafimdan giriyorsa o tarafin ayak üzerine basamiyirm 😂😂 galiba sanci o diyorm

Ağrı gibi değil de hamlarsın ya öyle bir şey 🤭 bu gece fenaydım ama çatım dönerken fena ağrıdı çok zorlandım

Valla etrafımda normal doğuranlar giriyordu da normal wc ye de. Geçen annem dedi dikişlerinle napcan oturabilir misin falan dedi aklıma geldi🤭 ay bende o portatifleri sevmiyorum hiç napcam bilemiyorum
Normal tuvalete oturamazsın canım dikişlerle.Klozet mecburi...Hastane odasında vardır zaten evde yok mu?

X