2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar dün nstde minik minik sancım cıkınca yatışım yapıldı dün geceyi hastanede gecirdim. sabaha karşı sakinledi serumlar sayesinde ve taburcu oldum. cimcime bize tatbikat yaptırdı dün haziran başı diyordum ama mayıs annesi olacağım kesin artık.

Kızlar günaydın 2 gün oldu hastaneden çıkalı çok şükür evimizdeyiz okadar yoğun geçiyor ki günler ne uyumaya nede telefona bakmaya fırsatım oluyor gece zaten eşimle yada benimle teması olmasa uyuyamıyor elini tutup uyuyorum yavrum güvende hissetmeye okadar ihtiyacı var ki

Kız her hastaneye yatmaya da 1000 lira para gidiyor Bi seferlik doğursak da çıksak masraflı bebek bunlar

Ay maşallah kuzuya bende şimdi önce nst ye girip sonra kontrole gireceğim inşallah doğum tarihi verilecek

Listeni ekran aldım canm tam benlik abartısız gerekli şeyler bence tabii tecrübeli olanlar daha iyi bilir benim ilk gebelik

Aaaaa geçmiş olsun beybi bu bebeler çok masraflı yaa
Ooyyyyy yesunnn oniiii teyzoşu yaavvvvv çok şükürr kuzuummm artık fırsatın olmaz buraya bakmaya olsun evladına kavuştun ya

Öyle rahat demekki kuzu

Benim kızım da çok yavaş alıyordu 37. Haftada 2710 doğdu 2400e kadar düştü aldığımız hiçbir kıyafet olmadı gittik baştan prematüre bebekler için kıyafetlerden aldık. Nolur nolmaz ilk etap için bir iki tane alabilirsin sonra ihtiyaç olursa gönderirsin birini alır gelirler.

Rahatlığa düşkün bi bebe getirecen dünyaya

Ay galiba haziranlar mayıs olucak temmuzlarda haziran
Yaa o kadar özeniyorum ki sen yazınca iyice sabırsızlanıyorum

Bol bol ten teması yapın canım. Soyunun ana kız göğsüne yatır üstünüze de bi battaniye örtün yatın uyuyun eşin de yapsın hatta. İlk 3 ay çok önemli ten temasında, inanılmaz güvende hissediyorlar kendilerini ve sakinleşiyorlar hem de güvenli bağlanmayı destekliyorsun bu yolla

Bu gidişle hazirana kimse kalmayacak gibi zaten
Gözün Aydın cnm
Listeni ekran aldım canm tam benlik abartısız gerekli şeyler bence tabii tecrübeli olanlar daha iyi bilir benim ilk gebelik
Milletin instagramda ki listeleri görünce benimki çok az göründü gözüme
Öyle rahat demekki kuzu
Rahat değil kız tembel bence
Durduğu yerde tekmeleyip duruyor
Rahatlığa düşkün bi bebe getirecen dünyaya
Anası kılıklı işte

Ben de bıraktım kuzum bırak dedi.
Senin doğum ne zaman belli mi
Ben de korkuyorum ama bakalım hayırlısı olsun
Canım bırakmakla iyi etmissn mesajlarda tedirginligini görüyordum ,
Ben geçen kontrolde doktoruma sordum dogim yaklaştı şimdi Allah korusun korona olsak kan sulandırıcı verilir mi,hayır çok olağanüstü birşey olmazsa doğumdan sonra veririrz dedi .
Son zamanlarda çok ciddi sıkıntı yaşamayanlara kullandirilmiyormus zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…