2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyyy hadi bakalım az kaldı

Yaaaaa kuzum benim

Kızlar ya bu gün uygulamada Grup B Streptokok Testi diye bişeyden bahsediyor. Muhakkak yaptırılmalı diyor. Ben ilk kez duydum bu testi ve yaptıran oldu mu, ya da bu konuda doktoru bir şey diyen?

Biz daha adını koymadığımızdan birşey yaptıramadım
Hahaha bu iyimiş isimsiz yaptır hoşreldin bebeğim yazdır:))
Ben yaptırmadım canm zaten memleketimde doğum yapamicam yaşadığımız yerde de pek tanıdık yok o yüzden gerek yok diye düşündük bakalım
Yani benimde yakın ailem gelir başka gelen olmaz o yüzden çok gerekli gelmiyo
Y Yeni bir benn kendim yaptım bugün bitti ama hediyelik şuan için düşünmedim mevlütte hallederim onu artık
Çok güzel olmuş el emeği göz nuru eline sağlık
Eline sağlık cnm çok güzel olmuş böle marifetlerim yok malesef:)) anahtarlıklar da çok ciciş
Senin eşin zaten tam destek benimki herşeyi bana bırakıyo böle konularda ısrar etse de bende yapsam:)))

Çok güzeller ellerine sağlık
Kızlarrrr doktor gün verdi nasipse 26.05.2022 Perşembe
Bebeğimi kucağıma alıyorum dua edin saglıkla gelsinler hepimizin yavruları
Hadi gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah

Tecrübeli anneler su gelmesini nasıl anlayabilirim az önce masadan kalktım elbisemin dışına kadar çıkan berrak bir sıvı gelmiş hiç kokusu falan yok akıntı gibi de değil eşim baya panik oldu şimdi bekliyorum tekrar gelecek mi diye

Sade frappe
@fridabaci
El emeklerinize bayıldım maasallah çok güzel olmuş ikisi de

Çok güzeller ellerine sağlık

Hadi gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah
Sağolun kızlar

Hanımlar bgn nstye bağladı (20 dk) hemşire beni bebek epey bir hareketliydi, sancı fln çıkmadı heralde bir yorum yapan olmadı çünkü o konuyla alakalı.

Doktor bebeğin alt tarafa baskı yaptığını 2 hafta sonra çatı muanesi yapacağını ve muhtemelen 2 hafta sonra açılmam olacağını ön gördü sata göre 33+6 haftalığım; tehlikeli haftaları artık atlattık bu haftadan sonra doğsa da sıkintı olmaz artık dedi. Arabayla sehir dışı seyahat artık yok, sakin bir hayat sürüyorsun, yürüyüş yapacaksan da kısa yürüyüsler olsun. Ayrıca magnezyumu da günde 2 ye cıkariyorsun dedi zaten bgn hastaneye giderken yolda 5 kez fln alt tarafta doluluk hissettim sanki birden nişan atıp suyum gelecekmiş gibi bir histi; demek ki bebek aşagiya baskı uyguladığı içinmiş du bakalım yaa inşallah haziranı bekler, haziranın ilk haftası benim için uygundur

Ben tecrübeli değilm ama söylediklerinize göre su gelmiş gibi gözuküyor, hastaneye gidip bir doktora görünmeniz mümkün mü acaba?

Benim iki dogumum su gelmesi ile başladı. Bunda da geçen yattığım yerde yatağı islatacak kadar birden sıvı geldi. Kesin suyum geldi derken tüm testler yapıldı su değilmiş
Soyleyebilecegim eğer suyunuz geldiyse devamının da mutlaka gelmesi gerektiği. Azar azar da olsa sürekli bir sızıntı olur.

Umarım bekler kuzucuk. Kafa aşağıda mı peki?

Evet ben de öyle duydum psikolojik mi bilmiyorum ama belim de ağrımaya başladı şimdi giyindim biraz bekliyorum tekrar gelirse gideceğim

cok gecmiş olsun sanada canım şimdi nasılsın? . İnsan evinde daha rahat şu an yine ara ara kasılmam var ağrı hissetmiyorum hiç 10 gün daha durur inşallah

Kızlarrrr doktor gün verdi nasipse 26.05.2022 Perşembe
Bebeğimi kucağıma alıyorum dua edin saglıkla gelsinler hepimizin yavruları

Evet ben de öyle duydum psikolojik mi bilmiyorum ama belim de ağrımaya başladı şimdi giyindim biraz bekliyorum tekrar gelirse gideceğim
Canim bence gitmelisin,akıntıysa bile o kadar olması normal değil ,bir sonraki kontrole kadar beklemek bence doğru değil ,son dönemlerdeyiz .

A evet canm doğru anesteziyi çabuk atmak için bol bol kahve içmek gerekiyormuş. Valla benim gittiğim hastanede çay bile nerdeyse 10 tl o yüzden kahveyi düşünemiyorum yani en iyisi yanında götürmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…