2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Olani inkar mi edem var valla boyda yok benm bir buck yuruyen gobek gibiyim
Ben kendime çok şaşırıyorum normalde iriyim dedim ben çok kilo alır kocaman olurum olmadı valla. Her gören diyor normal almışsın öyle çok büyük değil karnın falan boyu kısa olanların göbeği baya büyük oluyor ama doğru benim gördüklerimden

Aslnda on kilo aldm cok almadm ama boy olmayınca sadece göbekten ibaretmis gibiyim ama bebe uzun olacak sanki babasi gibi smdiden 50.5 cm dedi dr uzun olacak dedi umarm akli en cok bana boyu babasina ceker

Valla sanki ben yakın zamanda doğurcam gibi bugün işyerine gittim oturduğum yerde kız tepindi durdu bildiğin alttan ayakları çıkacak gibiydi. Sonra bi ara ayağa kalktım çişim gelmiş gibi oldu zor tuttum ama geçti. Sonra wc ye gittim iç çamaşırım baya ıslak acaba su muydu dedim ama devamı gelmedi. Sonra yürüdükçe falan idrar yaptığım yer hafif hafif sancıdı gibi yani baskıdan dolayı hiç böyle olmamıştı. Biraz önce mutfakta 2 tabak yıkadım bişey yapmadım belim kırıldı resmen ağrıdan hiç bu kadar olmamıştı korktum yattım geçti. Şimdi yine ayakları ittiriyor mu napıyor idrar yaptığım yer hafif hafif hareket ediyor gibi anlatamıyorum da ne olduğunu

Destan yazmışım resmen Ha bir de eşim bugün nst yi sorup durdu bebeğin hareketlerini dio kaç olunca doğum olacak. Diyorum o bebeğin hareketi sancı değil. E niye hareketine bakıyorlar sancı yok mu falan filan darladı beni anlayana kadar Şimdi de diyor ki senin suyun gelirse ben napcam, seni nasıl kaldıracam, çantayı alacak mıyım giderken adamın içine mi doğdu noldu anlamadım

Kızlar doktor bana 3 hafta sonraya gel demişti en son kontrolden 1 ay gecti yarın gidiyorum cok şükür ilk kez nst ye gireceğim çok heyecanlıyım bide bebegimi çok merak ediyorum pozisyonunu almış mı acaba kaç kilo olmuş
randevu sıkıntısı çektiğim için mecbur bekledim.
Herhalde bu haftadan sonra randevusuz çağıracak
Bize şans dileyin

Ya bu his herkeste var sanırım bendede var ay beklesinler az daha kuzu senin kız gelmek istiyo heralde biraz dönemiyoda yavrum belkide sinyal veriyo

Aslnda on kilo aldm cok almadm ama boy olmayınca sadece göbekten ibaretmis gibiyim ama bebe uzun olacak sanki babasi gibi smdiden 50.5 cm dedi dr uzun olacak dedi umarm akli en cok bana boyu babasina ceker
Hee çokta değilmiş benim en son 14 falandı 50 üzeri sanırım uzun boylu oluyor öyle diyorlar. Ahahah kızlar zekayı %50 anneden %50 babadan alıyorlar erkekler %100 anneden alıyorlar benim de eşim uzun diyorum onun gibi uzun olur inşallah

Güzel haberlerle dön inşallah canıım bizede haber ver çıktığında

Güzel haberlerle gel inşallah

Sweet geçen gün benim kasığıma da Bi sancı girdi aman Allahım bu doğum sancısıysa çok fena dedim allahtan saniyelik oldu ara ara da karnım sancılanıyor bence haftaya patır patır başlıycaz gibi

Ya bu his herkeste var sanırım bendede var ay beklesinler az daha kuzu senin kız gelmek istiyo heralde biraz dönemiyoda yavrum belkide sinyal veriyo
Valla bende hiç olmamıştı 5 dakika öncesine kadar 1 2 hafta daha beklesinler valla

Valla saygı duruşunda kaldı ayakta yavrum çıkarın beni diyor herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…