2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay ne desem bilemedim aynılarını bazen bende yaşıyorum idrar torbam gıdıklanır gibi oluyor çıktı çıkacak diyorum bazen bende kaçırıyorum idrarımı

Yaramazz bebe yaaa benimde geçen öyle oldu iste canoo baya donum ıslanmıştı demiştim hattaa

Sweet geçen gün benim kasığıma da Bi sancı girdi aman Allahım bu doğum sancısıysa çok fena dedim allahtan saniyelik oldu ara ara da karnım sancılanıyor bence haftaya patır patır başlıycaz gibi
Karnımda hiç yok benimde alttan vajina idrar kısmında falan anlık oluyor bencede haftaya başlayacak gibi sezeryanlar normaller falan

Hayırlısıylaa güzel haberler all inşaallahhh

Ay ne desem bilemedim aynılarını bazen bende yaşıyorum idrar torbam gıdıklanır gibi oluyor çıktı çıkacak diyorum bazen bende kaçırıyorum idrarımı
Hafif oluyordu da bugün bildiğin kendimi tutarak yürüdüm yani baskı gibiydi de değil gibiydi de anlamadım garip bişeydi kaçırma hep oluyor bende wc ye giderken falan. Ama bunda wc ihtiyacım yoktu ayağa kalkınca bi anda oldu

Valla bende hiç olmamıştı 5 dakika öncesine kadar 1 2 hafta daha beklesinler valla

Valla saygı duruşunda kaldı ayakta yavrum çıkarın beni diyor herhalde
Hahahahah kııız nasıl durmuşuz küçücük alanda ayy ne büyük mucize valla senin ki ayakta kaldı benimki 3 aydır amuda kalktı ters işte bu bebeler

Hahahahah kııız nasıl durmuşuz küçücük alanda ayy ne büyük mucize valla senin ki ayakta kaldı benimki 3 aydır amuda kalktı ters işte bu bebeler
Valla kız seninkiyle benimki aynı yüzleri de kapalı bu gittiğimizde yine eller yüzdeydi doktor hiç uğraşmıyor bile öyle kapalı

Bir de benim yavru hiç tekmelemiyordu beni biliyor musunuz hep kafa kısmından hareket etti bu zamana kadar garip geliyor bana bu durum 2 3 gündür tekme atıyor alttan
Bu kızlar hanım oluyo diyorum da boşa demiyorum yav benimki çok sert vuruyo ama varya parmaklarını hissediyodum uzun zamandır ama kesin yanlış anlıyorum diyodum ve doktorda tam hissettiğim yerde elleri burada dedi çok garip ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…