2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla sanki ben yakın zamanda doğurcam gibi🙊 bugün işyerine gittim oturduğum yerde kız tepindi durdu bildiğin alttan ayakları çıkacak gibiydi. Sonra bi ara ayağa kalktım çişim gelmiş gibi oldu zor tuttum ama geçti. Sonra wc ye gittim iç çamaşırım baya ıslak acaba su muydu dedim ama devamı gelmedi. Sonra yürüdükçe falan idrar yaptığım yer hafif hafif sancıdı gibi yani baskıdan dolayı hiç böyle olmamıştı. Biraz önce mutfakta 2 tabak yıkadım bişey yapmadım belim kırıldı resmen ağrıdan hiç bu kadar olmamıştı korktum yattım geçti. Şimdi yine ayakları ittiriyor mu napıyor idrar yaptığım yer hafif hafif hareket ediyor gibi anlatamıyorum da ne olduğunu 🤭😂

Destan yazmışım resmen🙊 Ha bir de eşim bugün nst yi sorup durdu bebeğin hareketlerini dio kaç olunca doğum olacak. Diyorum o bebeğin hareketi sancı değil. E niye hareketine bakıyorlar sancı yok mu falan filan darladı beni anlayana kadar😂 Şimdi de diyor ki senin suyun gelirse ben napcam, seni nasıl kaldıracam, çantayı alacak mıyım giderken 😂 adamın içine mi doğdu noldu anlamadım 😂
Ay ne desem bilemedim aynılarını bazen bende yaşıyorum idrar torbam gıdıklanır gibi oluyor çıktı çıkacak diyorum bazen bende kaçırıyorum idrarımı🙊

Valla sanki ben yakın zamanda doğurcam gibi🙊 bugün işyerine gittim oturduğum yerde kız tepindi durdu bildiğin alttan ayakları çıkacak gibiydi. Sonra bi ara ayağa kalktım çişim gelmiş gibi oldu zor tuttum ama geçti. Sonra wc ye gittim iç çamaşırım baya ıslak acaba su muydu dedim ama devamı gelmedi. Sonra yürüdükçe falan idrar yaptığım yer hafif hafif sancıdı gibi yani baskıdan dolayı hiç böyle olmamıştı. Biraz önce mutfakta 2 tabak yıkadım bişey yapmadım belim kırıldı resmen ağrıdan hiç bu kadar olmamıştı korktum yattım geçti. Şimdi yine ayakları ittiriyor mu napıyor idrar yaptığım yer hafif hafif hareket ediyor gibi anlatamıyorum da ne olduğunu 🤭😂

Destan yazmışım resmen🙊 Ha bir de eşim bugün nst yi sorup durdu bebeğin hareketlerini dio kaç olunca doğum olacak. Diyorum o bebeğin hareketi sancı değil. E niye hareketine bakıyorlar sancı yok mu falan filan darladı beni anlayana kadar😂 Şimdi de diyor ki senin suyun gelirse ben napcam, seni nasıl kaldıracam, çantayı alacak mıyım giderken 😂 adamın içine mi doğdu noldu anlamadım 😂
Yaramazz bebe yaaa benimde geçen öyle oldu iste canoo baya donum ıslanmıştı demiştim hattaa😀😀

Sweet geçen gün benim kasığıma da Bi sancı girdi aman Allahım bu doğum sancısıysa çok fena dedim allahtan saniyelik oldu 😄ara ara da karnım sancılanıyor bence haftaya patır patır başlıycaz gibi
Karnımda hiç yok benimde alttan vajina idrar kısmında falan anlık oluyor 🙊 bencede haftaya başlayacak gibi sezeryanlar normaller falan🥲

Kızlar doktor bana 3 hafta sonraya gel demişti en son kontrolden 1 ay gecti yarın gidiyorum cok şükür 💃 ilk kez nst ye gireceğim çok heyecanlıyım bide bebegimi çok merak ediyorum pozisyonunu almış mı acaba kaç kilo olmuş😍
randevu sıkıntısı çektiğim için mecbur bekledim.
Herhalde bu haftadan sonra randevusuz çağıracak 💃💃💃
Bize şans dileyin🤰
Hayırlısıylaa güzel haberler all inşaallahhh😍

Ay ne desem bilemedim aynılarını bazen bende yaşıyorum idrar torbam gıdıklanır gibi oluyor çıktı çıkacak diyorum bazen bende kaçırıyorum idrarımı🙊
Hafif oluyordu da bugün bildiğin kendimi tutarak yürüdüm yani baskı gibiydi de değil gibiydi de anlamadım garip bişeydi😂 kaçırma hep oluyor bende wc ye giderken falan. Ama bunda wc ihtiyacım yoktu ayağa kalkınca bi anda oldu 😂😂

Valla bende hiç olmamıştı 5 dakika öncesine kadar 😂 1 2 hafta daha beklesinler valla🤭

Valla saygı duruşunda kaldı ayakta yavrum çıkarın beni diyor herhalde 😂😂😂
Hahahahah kııız nasıl durmuşuz küçücük alanda ayy ne büyük mucize valla senin ki ayakta kaldı benimki 3 aydır amuda kalktı ters işte bu bebeler 😂

Hahahahah kııız nasıl durmuşuz küçücük alanda ayy ne büyük mucize valla senin ki ayakta kaldı benimki 3 aydır amuda kalktı ters işte bu bebeler 😂
Valla kız seninkiyle benimki aynı yüzleri de kapalı 😂 bu gittiğimizde yine eller yüzdeydi doktor hiç uğraşmıyor bile öyle kapalı 😂😂😂

Bir de benim yavru hiç tekmelemiyordu beni biliyor musunuz hep kafa kısmından hareket etti bu zamana kadar garip geliyor bana bu durum🤭 2 3 gündür tekme atıyor alttan😂
Bu kızlar hanım oluyo diyorum da boşa demiyorum yav 😄 benimki çok sert vuruyo ama varya parmaklarını hissediyodum uzun zamandır ama kesin yanlış anlıyorum diyodum ve doktorda tam hissettiğim yerde elleri burada dedi çok garip ya

X