2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evettt bide atiyolarr youtublara ne gerek var anlamiyorumm
Boşver ya zaten kıla tüye alışıktır dr lar takmıyorlardır bile. Önemli olan temiz olması ya jiletle de bu mümkün sonuçta. Cidden zorluyo çünkü . Bn de artık bi üstleri alıom kalan altlar jilet

Bazı hastanelerde yokmuş mesela sonda. E zaten geceden yemiyor içmiyorsun sezeryandan sonra da belli bu süre yeme içme yok. Bence gereksiz bu idrar nerden gelsin 24 saate yakın aç susuz duruyorsun

Valla jiletle hızlı olduğu halde bile ben çok zorlanıyorum bebe sıkıştı zahar

Nasıl bir his mesela sadece rahatsiz edici birsey mi yoksa ağrılı bir sancı mı merak ettim benimde oluyor arada bir ama yalancı kasılmaya yoruyorum yarın ilkkkez nst ye gireceğim bende
Sol taragima bebek sertlesti toplandi sol kasigim boyle yavastan gelip sonrasinda ayagimin uzerine duramayacak kadr sanci girdi oturdm o gecti on dk sonra bi daha bir o dakika sonra yine dört kez boyle devam etti canm

Aynen söylerim yani stres olmaktansa

Bazı hastanelerde yokmuş mesela sonda. E zaten geceden yemiyor içmiyorsun sezeryandan sonra da belli bu süre yeme içme yok. Bence gereksiz bu idrar nerden gelsin 24 saate yakın aç susuz duruyorsun
Benim ihtiyaç olmadan yapılan sezaryene karşı korkum var. Ama ihtiyaç olursa anne ve bebek hayatı için elbette olmak gerekiyor. Bende sondadan korkuyorum, yani korkmak derken işte hepimiz gibi geriliyorum ki vajinal muayenede korkmam ve defalarca oldum, rahatım. Bu sebeple sonda nedir nasıldır diye baktım biraz, sonda bir şeyin takibi için yapılıyormuş idrarın mı, idrar akış hızının mı ne. Yani mevzu idrarın oraya yapsın değilde, o idrardan takip içinmiş. Ha bu gerekli mi onu bilmiyorum ancak dünyada rutinden kalmışsa ki, dediğine göre burada da bazı hastanelerde yapılmıyorsa demek ki ihtiyaca binaen yapılması gereken bir şey. İnşallah ihtiyaç olmazda güzel ve kolay doğumlarla alırız yavrularımızı kucağımıza.

Dort kez oldu kuzu on onbir dk da geldi hepside baktm saate ayy karnm bi tarafa toplandi tas gibi oldu ayy fena bisiymis,
Yaaa yaşamadığımız için bilemiyoruz nasıl olduğunu bende de toplanma oluyor ama düzenli olmadığı için hiç bakmadım saate demek ki onun fazlası sancı şimdi geçti mi peki

Aaa öyle miymiş bak bilmiyordum hiç araştırmadım da bi bakayım.

Amin amin sağlıkla alalım

Yaaa yaşamadığımız için bilemiyoruz nasıl olduğunu bende de toplanma oluyor ama düzenli olmadığı için hiç bakmadım saate demek ki onun fazlası sancı şimdi geçti mi peki
Suan gecti canm benm bebe baya hareketli sabah sakindi o sancialrdan sonra deli fişek gibi dönüp duruyor garibim yavastan yokluyor sancilar. Hayirlisi ile bi kanala girse sancilardan korkmuyorm tek sikintim kanala girmeden acilmam olursa diye. Su gelirse sezeryan olur demişti. Bende hic istemiyorm sezeryan

Ağdayı da biri yapması lazım tatlım çok zor yapmak göremiyorsun uzanamıyorsun. Doktor ağda yapma dediği için mecbur jiletle uğraşıyorum yoksa bir yere gidip ağda yaptıracaktım.

Hanımlar, kontrolden çıktım.
3kg olmuş haftaya çatı kontrolüm var. Bebek normal doğum pozisyonunu aldı. Nst de biraz sancım çıktı ama asla hissetmedim.
Bu arada sağlık ocağındaki idrar tahlilimde enfeksiyon çıkmıştı fakat doktorum tekrardan yaptırdı tertemiz çıktı şoka girdim.
Trigilserid içinde kafana takma hamilelikte yükselebiliyor dedi.

Ağdayı da biri yapması lazım tatlım çok zor yapmak göremiyorsun uzanamıyorsun. Doktor ağda yapma dediği için mecbur jiletle uğraşıyorum yoksa bir yere gidip ağda yaptıracaktım.
Ne gibi zarari var acaba bnde gebelik oncesi lazer e gdiiyordm ama gobek buyuyunce goremedm jilette kasnti yapiyor diye agdaya gidiyorm en son uc gun once gittim

Odanın birinde güzelce bebişin alt açma bezini serip öyle yapılabilir

Masallh minige saglikla gelsn sanirim bu topigin bebeleri tosbik gelecek

Ne gibi zarari var acaba bnde gebelik oncesi lazer e gdiiyordm ama gobek buyuyunce goremedm jilette kasnti yapiyor diye agdaya gidiyorm en son uc gun once gittim
Ben ilk aylarda kanama yaşadım o zamanlarda sormuştum ağda yapmayalım dedi. Bugün de sordum jilete devam et dedi. Herkeste yasak olmuyor zaten özel durumlar olunca daha dikkatli olmak gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…