2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar kendinizinl sakın korkutmayin ortalık kirli bilgi dolu.
Her ağızdan bir laf.
Bazen şaşırıyorum okuduklarima.
Tampon yok ya belki bazı kişilere duruma göre takılıyor dur .Olsa bile ben denizde tampon kullandm kullanımı çok basit.
Zaten siz uyusunca sonda takiliyo çıkarılırken de şıp diye cekiyo öyle açıp bakmiyo bile çok basit şeyler ya.
Yaşayınca kendinizi korkuttugunuza degmedigini göreceksiniz.
Her detayı konuşunca insan çok korkuyor ve korkutuluyor biraz akışına bırakmak lazım bence.

Buyüzdenn birşey duymak istemiyorum açıkcası

Sonda işi fena zaten bana hemen epidural iğneden sonra takmışlardı . Hepsi toplandı başıma bi de , biri yapıyo diğerleri bakıyo. Çok utanmıştım ya
Ama çıkarırken fln hiç acı yok. Yani kafamızda büyütmemek lazım. Düşündükçe strese gireriz . Bi şekilde doğum olacak o yüzden olumlu düşünün hepiniz. Evrene pozitif enerjiii

Evet ya duydukça iyice korkuyoruz. Aslında bişey bilmemek en iyisi. Sondadan ben çok korkuyorum uyuşukken takmayanlar da var ben uyuşunca istiycem

Evet ya duydukça iyice korkuyoruz. Aslında bişey bilmemek en iyisi. Sondadan ben çok korkuyorum uyuşukken takmayanlar da var ben uyuşunca istiycem
Canım korkacak bişe yok. Netten de çok fazla araştırma bilmemek bazen en güzeli . Bi de bu işler kişiye göre değişen şeyler . Onun zordur senin kolay olur. Allah hepimize sağlıklı kolay doğum vnasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…