2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amin amin

Araştırmadım hiç ablamdan biliyorum parçaları birleştirince acır diye düşünüyorum

Evet ya duydukça iyice korkuyoruz. Aslında bişey bilmemek en iyisi. Sondadan ben çok korkuyorum uyuşukken takmayanlar da var ben uyuşunca istiycem
Ameliyathanede takılıyor bildiğim kadarıyla ,
Uyusmaya başlayınca.
Daha erken takiliyorsa da dediğin gibi biraz sonra takar msn dersin olur biter .
Ya biri takıyor biri bakıyor tamam ama doğum o bölgede gerçekleşiyor bakıldığında .
Yani doğuma giderken insan yeteri kadar stres oluyor zaten ben bı de bu basit şeyleri dusunemeycegm.
Bence siz de düşünmeyin dua edin bebek de anne de iyi olsn diye .Doğum bir şekilde geçiyor neticede

Ameliyat eldiveni bende çok batık yaptı ya
10 tüy aldıysam 10 tüyde batık olarak çıktı bir daha hiç denemedim
Bilmesen daha iyiydi

Demi bende diyorum bezlesinler beni altıma yapıyım
Hayır çevremde sezeryan olanlarda oldu ameliyat olanlarda.
Hiç detaylı konusu açılmadı demek ki
Ama çıkarırken fln hiç acı yok. Yani kafamızda büyütmemek lazım. Düşündükçe strese gireriz . Bi şekilde doğum olacak o yüzden olumlu düşünün hepiniz. Evrene pozitif enerjiii
Doktorun söylediği aklıma geldi
O bebek oraya girdiğine göre bir şekilde çıkacak yani. Daha içeride kalanı görmedik dedi

Kızlar sizi de korkutmak istemiyorum ama normal doğum da atılan kesi için uyusturucu igne falan yapıyorlar mi suan beni korkutan tek şey o yarın kontrolüm var doktora sorsam mı acaba

aynen öyle annem de hep öyle bi şekilde öyle böyle bebek çıkacak ordan

Benim ikinci doğum olacak inşallah ama okuyunca sanki hiç dogurmamisim gibi hissediyorum o kadar farklı seylety söyleniyor ki
Evettt insan geriyor biyandan korku sarıyorr sanırım ben buyüzden hiç korkmuyorumm bişe duymadığım için ve izlemediğim için

Yook pes ettim vallahi hem goremiyorum hemde cok aciyo, jiletle tamamladim bitti hoffff
Sanırım o kendini kastığın için olabiliyormuş
Dinlendigim icin hafifleyen catı agrim geri geldi ya agda yapcm diye, cok korkuyorum suan, insallah bsy olmamistir cocuum da sksti icerde dürtüp duruyo toplaniyo biseyler yapiyo

bitmiyo dimi, bi de hassaslaştık canımız daha çok yanıyo
Cok canim acidiii evet valla hic agdaya girismeyin, pisman oldum, jiletle tamamladm, baslarim kilina tüyüne heryerlerim agridi goren gorsun jiletle devam edicm doguma kadar

Misss gibi olmusturr

Duzgün otur anneeeyyyy
Cok canim acidiii evet valla hic agdaya girismeyin, pisman oldum, jiletle tamamladm, baslarim kilina tüyüne heryerlerim agridi goren gorsun jiletle devam edicm doguma kadar
Hahahahaha diyorum ağdayla yapmaa sen gene girişmişsiinnn delii garuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…