2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar. Kontrolden çıktım,paşamız 3 kiloyu geçmiş. Keyfi yerinde şükür geçen ki düzenli sancımı söyledim,öncesinde erken dogumum olduğu için açıklığa bakalım dedi. Açıklık vs yok,gününü doldurcak herhalde benim oğlan 🥰
Maşallah kuzuya 🧿 bu akıllı çıktı bak🤭
sweetgirlcandy sweetgirlcandy yaaaaa senin jiletten aldım beceremedim habire köpüğü akıyor kayganlıktan jilet dişleri değmiyor ahahahahah neyi yanlış yapıyorum 🤣🤣🤣
Aaa kayıyor ama dişleri neden değmiyor ki 🙊 bi süre sonra o aşırı kayganlık gidiyor başta öyle oluyor da🤭

Doktor kesin izin vermez zaten cnm
Bayramda bile korktum gitmedim
Ama doktor sezeryan deyince bir deli cesareti geldi sanırım :KK70:

O hangi jiletmiş ya kendinden köpüğü falan mı var
Benimde almam lazım bir tane artık iyice beceremez oldum
Denk gele sallamaya başladım
Kesip alıcam diye korkuyorum 🙈
Venüss breeze den kuzu

Günaydın kızlar. Kontrolden çıktım,paşamız 3 kiloyu geçmiş. Keyfi yerinde şükür geçen ki düzenli sancımı söyledim,öncesinde erken dogumum olduğu için açıklığa bakalım dedi. Açıklık vs yok,gününü doldurcak herhalde benim oğlan 🥰
Oy maşallah iyi kuzu inşallah doldurur gününü 🥰

Doktor kesin izin vermez zaten cnm
Bayramda bile korktum gitmedim
Ama doktor sezeryan deyince bir deli cesareti geldi sanırım :KK70:

O hangi jiletmiş ya kendinden köpüğü falan mı var
Benimde almam lazım bir tane artık iyice beceremez oldum
Denk gele sallamaya başladım
Kesip alıcam diye korkuyorum 🙈
Gilette venüs comforglide breeze sanırım böyle yazılıyordu 😆 evet kendinden jel köpük gibi alt üst yumuşaklık sağlayan bariyeri var. Güzel kayganlaştırıyor ama ben beceremedim 🙈 Daha önce kullan at kullanmak zorunda kaldım. Görmediğimden çat pat olmayan yerlere sürüp çıkartmışım 🤣

X