2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar gece gece aklıma takildi:)

Kimlerin bebeginin kafası büyüktü, bayağı bir mesaj hatırlıyorum ama kim olduklarını hatirlamiyorum🙃
Benim oğlanın kafası da 10 gün kadar ileride de merak ettim doktorlariniz ne dedi. Benim doktor muhtemelen genetik dedi🤷‍♀️

Benimkinin leylav leylav ın birde sanırım bi sorun olarak bahsetmedi bencede genetik çünkü abimin oğlunun da kafası büyüktü bebek iri olunca kafada büyük oluyo sanırım
Bana da genetik dedi kilosu da boyu da ileride benimkinin. Sadece kanala girmesi zorlaşır dedi. Ben de telaş yaptım çocuk koca kafalı mı diye hayır tabiki milimlik ölçümler bunlar dedi.

Kızlar ben gebelikte özel bölgede kullanmak için şu aletten aldım , oldukça memnunum. Jiletten korkuyorum hem de bir kaç kez normal zamanda denemiştim alerji yapıyor bana ve çok kaşıntıya sebep oluyordu. Ama bu alet rahatlattı beni. Üst kısımda bunu kullanıyorum, alt kısımları ameliyat eldiveni ile hallediyorum.

Kızlar ben gebelikte özel bölgede kullanmak için şu aletten aldım , oldukça memnunum. Jiletten korkuyorum hem de bir kaç kez normal zamanda denemiştim alerji yapıyor bana ve çok kaşıntıya sebep oluyordu. Ama bu alet rahatlattı beni. Üst kısımda bunu kullanıyorum, alt kısımları ameliyat eldiveni ile hallediyorum.

Abooo kızzz neeetttiinnn fiyat fiyat fiyat şok şok şokkk:eek:

kızlar bende cıktım kontroldrn nstde sancım cıktı🙊 öğle arasından sonra tekrar gireceğim inşallah sakinler cimcime. bi sorun cıkmaz ise 15 gün sonra 38.haftada alırız artık dedi. kilosuda cok şükür haftası ile uyumlu cıktı :KK68:
Sendemi sezaryen kuzu sen istediğin için mi peki ben hiçbirşey anlaamdım ha 😀😀
Sancı çok çıkarsa iyi değilmi yani🙄

Kızlar slm dr kontrolünden geldim sağlık ocağına da uğradım fln.
Jilet konuları açılmış yine 😅 kıl tüy bitmiyo anacım ya. Bn de üstleri epilatörle alıyorum ağda kullanamıyorum. 😓 alt ları jilet yapıyorum. Tabi son zamanlar tam göremediğim için saçma sapan hallere giriyorum 🤣.
Bende göremiyorum altları 🤭

Kızlar slm dr kontrolünden geldim sağlık ocağına da uğradım fln.
Jilet konuları açılmış yine 😅 kıl tüy bitmiyo anacım ya. Bn de üstleri epilatörle alıyorum ağda kullanamıyorum. 😓 alt ları jilet yapıyorum. Tabi son zamanlar tam göremediğim için saçma sapan hallere giriyorum 🤣.
Doğumlar, çatı muayneleri vs yaklaştıkça mecbur daha çok yöneldik akıllardaki yegane sorulardan biri 😁

Günaydın kızlar. Kontrolden çıktım,paşamız 3 kiloyu geçmiş. Keyfi yerinde şükür geçen ki düzenli sancımı söyledim,öncesinde erken dogumum olduğu için açıklığa bakalım dedi. Açıklık vs yok,gününü doldurcak herhalde benim oğlan 🥰
Canım şişmeyi sordun mu?

Abooo kızzz neeetttiinnn fiyat fiyat fiyat şok şok şokkk:eek:
Tepkilerin çok tatlı 😅
fiyatı çok arttı, haklısın. Bir de ben sitesinden attım trendyolda hepsiburada da vs daha uygundur belki.
açıkcası performansı çok iyi. Jileti de sürekli yenilemek gerekiyor ki Venüs jilette oldukça pahalı. Hani uzun vadeli ve işte alerji, kesme riski gibi açılardan düşününce benim için en iyi seçenek bu oldu.
bir de bende ev tipi lazer kullanmıştım, o yüzden genel olarak rahat ettirdi beni diyebilirim.

Kızlar ilk sezeryanda jilet yapmıştım güzellik salonu pandemi var aşı yok hamileyim diye kabul etmemişti.Kıllar çıkarken kaşıntı yapmıştı ve sezeryan dikişimin üzerinde çıkmaya başladılar kısa sürede çok rahatsız oldum.Bunda ağda yapıcam üst kısma öyle gidicem doğuma.Size de öneririm sezeryan olacaksanız...

Tepkilerin çok tatlı 😅
fiyatı çok arttı, haklısın. Bir de ben sitesinden attım trendyolda hepsiburada da vs daha uygundur belki.
açıkcası performansı çok iyi. Jileti de sürekli yenilemek gerekiyor ki Venüs jilette oldukça pahalı. Hani uzun vadeli ve işte alerji, kesme riski gibi açılardan düşününce benim için en iyi seçenek bu oldu.
bir de bende ev tipi lazer kullanmıştım, o yüzden genel olarak rahat ettirdi beni diyebilirim.
Sendaha tatlıı :KK60:
Aayyy evett venüslerr genede çok pahalı kuzuu bende böyle birşey almak istiyordum biara geldi migrosa buna benzerde alamadım 😀😀

Eşimin traş makinasını ilk gebelikte ben de kullanmıştım.Ama jiletten farksız hemen çıkarıyor bunlar da.Jilet gibi pürüzsüz de yapmıyor.

X