2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sırada hayırlısı ile N Nurhafsa var bence ikiz bekleyen bi o var galiba. sonrasında her hafta artık güzel haberler gelmeye başlar ayy her gece o gece bu gece mi diye yatıyorum su mu çişmi diye kendimi yokluyorum

Rabbim şafi adı hürmetine şifa versin sonucu iyi gelsin

Aklında bir iki örnek var mı isim için? Tavsiye de bulunmak daha kolay olur

Aslında emir tek başına çok güzel, ikinci ismi kesin mi düşünüyorsunuz?
Evet.Muhammet Emir istedi ben de Muhammet isminin ağır olduğunu düşünüyorum.Taha dedim onu da istemedi.Eşimle isim konusunda anlaşamayız zaten doğacak çocuk adı yok hala.Onun yüzünden ne kıyafet ne hediyelik hatıra yaptırabildim

cok gecmiş olsun canım inşallah sonuclarıda güzel cıkar annenin. isim konusunda bizde orta yolu bulamayınca kura cekimi yaptık beğendiğimiz isimleri yazdık ablamız cekti belki öyle daha kolay olur karar vermek

Ya çok cici buuu
Çok sağol canım
Birde bilmiyorum çok önemli mi sizin için ama ilk isim bayağı uzun birde iki isimli olacak belki böyle dersen eşini ikna edebilirsin. Benim soyismim çok uzundu ve hep rahatsız olmuşumdur bundan

Taha Emir de çok hoşmuş.
Berk emir
Emir berke
Emir Alp
Emir Ata

cok gecmiş olsun canım inşallah sonuclarıda güzel cıkar annenin. isim konusunda bizde orta yolu bulamayınca kura cekimi yaptık beğendiğimiz isimleri yazdık ablamız cekti belki öyle daha kolay olur karar vermek
Teşekkür ederim canım amin.Farklı güzel bir yöntem olmuş.Eşimin beğendiği isimler bana hoş gelmediği için bana göre pek değil

Evet ayrıca uzun.Emir Ata da güzel.

Evet ayrıca uzun.Emir Ata da güzel.
Bu arada Umut ve Utku isimlerine de bayılırım.

Bende yurtdışında yaşadığım için isim alternatifim o kadar azdı ki. Bide eşim yabancı, yabancı isim koymak çok istemedim çünkü benim ailem telaffuz edemez, yani bir anda Teoman’ı buldum en azından Amerika’da isimleri hep kısalttıları için burada da Teo derler dedim yabancı isimde var Theo diye. Öylelikle şansıma eşimde çok beğenince asla isim düşünmedik yoksa bizde anlaşamazdık kesinlikle kendisi çok pimpirikli seçici. Seni çok iyi anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…