2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ne güzel yapmış kııız

Ben örtü almadım 15 er tl den 2 tane müslin almıştım biraz boyutu küçük onu örtmeyi düşünüyorum minder aldım ama uygunada geldi 70 tl bişeydi sanırım

Hahaha bu sefer ne içek😄

Geçen biri dedide kafama takıldı

Ya ıkınırken kötü şeyler olur diye korkuyorum 😂😂😂
Evet balım🥰

Mayıs annelerinde bir iki kişi kaldı heralde doğurmayan. Gözler şuan bizim üzerimizde ama bence bizde 37-38 lerde veya planan sezeryan gününden önce gelen bebiş olmayacak ne diyorsunuz ? Yorumları alayım uykum yok 😂
İlk doğumu olucak olanlar bence 40 haftayı bulur belli olmazda tabi normal olan olursa oda 39. hafta da falan olur gibime geliyo benim açıkcası

Mayıs annelerinde bir iki kişi kaldı heralde doğurmayan. Gözler şuan bizim üzerimizde ama bence bizde 37-38 lerde veya planan sezeryan gününden önce gelen bebiş olmayacak ne diyorsunuz ? Yorumları alayım uykum yok 😂
Ayy bana korku yüklendiii :mad:

Bize göre herşey doğum belirtisi 🤣
Ahahah evet ya😂 ama öyleymiş amazing olmuş mesela doğumlarında oydu sanırım 🤭
Benim çantalar,beşik,dolabindaki tüm kıyafetleri hepsi 1.5 aydır hazır 😍
Bir tek uyku setini sermedim toz olmasın diye onu da inşallah 10 güne hazirlarım 🤗
Benim de aynı baya oldu🤭 az kaldı artık her şey tamam🌼
Mama kaşığı canikom 🤭 gerçi şırınga ile veriyorlar hastanede ama ucuz görünce aldım 😂
iyice kararsız kaldım 😂

valla bildiğin yamuk kalmış 😱

sanırım yedekte kalsın diye alıcam ve sonunda kedilerim yastık olarak kullanacak 😀

acaba doğuracaksın artık temizlik yapmasan mı? 😀😀
Evet güzel yatırmazsan yamuk oluyor. Annem çok dikkat eder sırayla bi sağ bi sol yatırır kafalar şahane 😂

ay ben yapmıycam ya bu genel temizlik halıları falan verdim annemle teyzem yapacaklar bi dip köşe 😂😂
Yok kız ishalle ne alakasi var doğuma ben hergün ishalim😂😂
Var tabi doğum belirtisi 😂 nasıl ishal bildiğin su benimki🙈
Rica ederim 🥰 benm hosuma gitti alacaksan tavsiye ederm

Bu degisikmis, bikac cesiti var, bilemedim bende ne alcagimi 😄
Aynen çeşidi var ben ilk gördüğümü aldım gitti😂
Ne güzel yapmış kııız

Ben örtü almadım 15 er tl den 2 tane müslin almıştım biraz boyutu küçük onu örtmeyi düşünüyorum minder aldım ama uygunada geldi 70 tl bişeydi sanırım

Hahaha bu sefer ne içek😄

Geçen biri dedide kafama takıldı

Ya ıkınırken kötü şeyler olur diye korkuyorum 😂😂😂
Ikınırken muhtemelen kötü olur az çok tahmin edebiliyorum. He ay geçenlerde okudum da önceki aylardan doğuranlardan birine lavman yapmamışlar wc ye göndermemişler ıkınırken yapmış valla hemen silmişler tabi çocuğa bulaşmasın diye🙈
Kız yok bende ishaldim kaç gündür sanmıyorum 😂
Ahahah amazing falan demişti ya🙈😂😂 bide benim baya baya ishal olunca dedim acaba🤭
Olsun sonra dolapların içinde kullanırsın 🥰
Aynen bi yerde kullanırım artık 🤗
Bende öyleyim ve araştirdim vucut doğuma hazirlik yapiyor diyor nette. Bagırsaklar calisiyor 🤣
Benim üşütmüş gibi ya aşırı 🙈 ondan korktum dedim bu hafta dur kız bekle temizlik bitsin bi😂

Nasip bakalim Haziranı bulmayacak benim dogum ama Mayısın kaçı olur bilemiyorum muhtemelen son haftası olur sanci suyum vs. gelmezse tabi🤷🏼‍♀️
Biz de 20 sine kadar ses soluk çıkmaz gibi geliyor. Benim de mayıs sonu sezeryan
İlk doğumu olucak olanlar bence 40 haftayı bulur belli olmazda tabi normal olan olursa oda 39. hafta da falan olur gibime geliyo benim açıkcası
Bana da öyle geliyor
Bence olacak 1 2 kişi 👀
Kız çocuklar baş aşağı dönmedi bile bizde doğru düzgün kısalması falan olan da yok ben gruptan 2 hafta kadar umudumu kestim valla 😂 ama sürprizlere de açığım dediğin gibi olursa 🙈

Biz de 20 sine kadar ses soluk çıkmaz gibi geliyor. Benim de mayıs sonu sezeryan

Bana da öyle geliyor

Kız çocuklar baş aşağı dönmedi bile bizde doğru düzgün kısalması falan olan da yok ben gruptan 2 hafta kadar umudumu kestim valla 😂 ama sürprizlere de açığım dediğin gibi olursa 🙈
Dönmesin suyu gelir sezeryana alınır mesela😂😂 senaryo yazdım hemen🤭

Ahahah evet ya😂 ama öyleymiş amazing olmuş mesela doğumlarında oydu sanırım 🤭

Benim de aynı baya oldu🤭 az kaldı artık her şey tamam🌼

Mama kaşığı canikom 🤭 gerçi şırınga ile veriyorlar hastanede ama ucuz görünce aldım 😂

Evet güzel yatırmazsan yamuk oluyor. Annem çok dikkat eder sırayla bi sağ bi sol yatırır kafalar şahane 😂

ay ben yapmıycam ya bu genel temizlik halıları falan verdim annemle teyzem yapacaklar bi dip köşe 😂😂

Var tabi doğum belirtisi 😂 nasıl ishal bildiğin su benimki🙈

Aynen çeşidi var ben ilk gördüğümü aldım gitti😂

Ikınırken muhtemelen kötü olur az çok tahmin edebiliyorum. He ay geçenlerde okudum da önceki aylardan doğuranlardan birine lavman yapmamışlar wc ye göndermemişler ıkınırken yapmış valla hemen silmişler tabi çocuğa bulaşmasın diye🙈

Ahahah amazing falan demişti ya🙈😂😂 bide benim baya baya ishal olunca dedim acaba🤭

Aynen bi yerde kullanırım artık 🤗

Benim üşütmüş gibi ya aşırı 🙈 ondan korktum dedim bu hafta dur kız bekle temizlik bitsin bi😂
Aman Allah korusun dikkat et sen yine de kendine 🤗

Bana da öyle geliyor

Hadi inşallah bakalim vaktinde sağlikla gelsinler 🤲🏻🤗🥰

Ben ikizlerim. Aşırı derecede sakin, uysal, uyumlu ve dengeli bir insanımdır :) mantığımla hareket ederim ve karar verme konusunda hiç tereddütlerim yoktur. Hani derler ya ikizler burcu çok kararsız, dengesiz, ne istedigini bilmeyen bir burçtur diye hiç bir özelliğe uymuyorum. Hee bir de aşırı geveze olduğu söylenir bu burcun ama ben gerekmediği taktirde konusmayan anlatacak bir seyi olmadiginda susan hatta birisi yanımda bırbırbır konuşunca da bunalan bir insanım. Tabi istisna olabilirim bu konu da ama demek istediğim her insan sahip oldugu burcunun özelliklerini birebir taşımak zorunda değil. Şahsen bebeğimin aşırı duygusal ve histerik bir burç olan yengeç olmasındansa ikizler olmasını tercih ederim 🤡
Bunları duyunca bi ferahlama geldi valla:) yazık ikizlerin adı çıkmış bi de ikizler olcak deyince insanlar öcü görmüş gibi oluyolar:) bi de abuk subuk yorumlar yapıyorlar üzerine.
Bende yengecim mesela o yüzden yengeç olsun pek istemiyorum. Çok yıpratıcı bi burç. Yavrum yengeç olup kendini üzeceğine ikizler olsun diğerleri üzülsün 😅
benim yengeç de olabilir bu arada şaka bi yana hangi burçta gelmek istiyorsan o zamn gelsin 💖💖💖

Merhaba kızlar anneler gününüz kutlu olsun.Bugün son eksikleri de tamamladım, kıyafetleri de yıkadım çok şükür.Yarın da ütüler çantamı hazırlarım.
Doğuma kaldı 16 gün hala isim netleştirmedik.Hayırlısı bakalım önerilere hala açığım fikir olur.Zaten bu günler aklım başımda değil pek.Yarın annemin pet çekimi var dua edin lütfen🙏

Ayyy çok hafif kızçöp kovası bence iyikide aldımm baktım düşmüyorr bide yükselecek dedim gittik aldım eşimle
Sağol canım benim🤩
Müslinlerimi görmedin sanki
Simdi gordum onları da bayıldım 😻 anacığunun ellerine sağlık😘
kız doğumlar bitsin bebişlerle lohusa partisi yapalım 🤣:eğlence:
Çok mantıklı 🤣🤣 ben varım

X