2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar
Geçmişi okuyamadım yine
Umarım herkes iyidir

Ben pek iyi değilim
Cumadan beri boğaz ağrısı çekiyordum malum
Dün öğleden sonra bir anda tat ve koku gitti bende
Etlerim acıyor, vücudum kırılıyor sanki

Test yaptırmak için hastaneye gittik
Covid polikliniği sabah 8- akşam 5 çalışıyormuş artık
Testde yapmadılar
Sabah,yani bir kaç saat sonra yeniden gideceğim test için
Fakat çok yüksek ihtimalle covid oldum

Canim Cok gecmis olsun, inşallah covid değildir covidse de umarım çok hafif atlatırsın

Acilde yapmıyorlar mı acaba hızlı test?
Meyvene, vitaminine dikkat et şimdilik ve mecbur eve kapan emin olana kadar.

Ay zavallı ikizlerinde adı çıkmış

Sormayın. Terazi tanidigim yoktur o yuzden onun icin yorum yapamayacagim ama terazi ve ikizler deyince insanlardan hemen bir "aaaayyyyyy çok zooor" sesleri yükseliyor. Bunu soyleyerin bir cogunun da ikizler tanidigi yoktur muhtemelen adı çıkmış bence de
Bakalım doğduklarında deneyimleyeceğiz artık hangisi ak hangisi kara

Yükselen burcunuz ne o da çok etkiliyor :)
Anneciğim beni evde tek başına doğurduğu için saatim tam net değil. Tek bildiğim sabaha karşı doğmuş olmam; bir sabah ezanı muhabbeti var ama ezandan önce mi sonra mı doğmuşum orası da muallak yükselen burclarda da tam doğum saatini bilmek gerekiyor dogru hesap yapmak için. Sahip olduğun isim, nasıl bir cevrede yaşadığın, gen haritan hatta anne rahminde neler yaşadığın... burclardan başka kisilik ozelliklerine etki eden bu tarz şeyleri de yabana atmamak gerekir tabiki. Misal, kızıma doğa ismini koyacaktım; isim analizinde çok zor insanlar olduklarını okuyunca gözum korktu ve koymaktan vazgectim

Eşim Terazi çok zor bir insan ve hem kararsız hem de dengesiz oldukları kesin. İkizler candır.Ruh halleri değişken olsa da iyi anlaşır ve severim kendilerini.

Ben bir sağa bir sola yan yatırdım düzenli olarak, kafamızın şeklinde bir sıkıntı olmadı.

Ben de dün hep sancılandm bugün de pek iyi uyanmadm
Normal doğum mu olacak sezeryan mı?Senin de 2. sanırım.Kızımda hiç böyle şeyler yaşamadım bu kez 3 aydır sancım ve ağrım bitmek bilmedi.4 gün önce de kanamam olmuş yine haberim yok pijamadan farkettim.Neden böyle oluyor ki

İkinci canım sezeryan olacak,benim ilk kez oldu bilmiyorum karın ağrısı gibi ama geçmedi

Az mı olmuş kanamam çok mu,
3 ay da uzun bı sure ya ağrı sancı için ,çok şükür sonlara geldik de seni yormustur.
Sebebini bilemiyorum doktora durumunu söylemiş mıydın?

Doktor ne diyor peki? Lekenmeyi son aylarinda yasayan cok oluyor sanırım hatta gecen bir tanidigimin dogumu kanamayla başlamış. Kanamasi cok oldugu halde normal dogumunu beklemisler gelmeyince ve tanidigim nefes almakta zorlanmaya baslayinca hadi sezaryen yaoalim demisler de oyle olmuş. Son aylardaki kanamayi cok onemsemiyorlar sanirim.

Ay lavmanmı yapıyolar doğumdan önce bide

Doktor nst diyor giriyorum birşey çıkmıyor anlamadım.Sürekli magbeztum
magnezyum al 2 ye çıkar vs diyor.4-5 damla vardı pijamamda. İlşkiye girmiş isen sonrasında olduysa normal diyorlar genelde.Son dönem özellikle fazla kanamayı tehlikeli buluyorlar diye biliyorum.

Günaydın dualarımız annenle canım zorlu bir süreç ama inşallah her şey güzel olucak
Erkek bebekti senin dimi?
Ayaz, Merih, Eren, Asil, Cihan, Cihangir, Serkan, Doruk, Kıvanç…
Çok var aslında akla gelen ama nasıl bir isim istediğine de bağlı açıkçası aklıma gelenide gelişi güzel yazmak istemedim seçtim aradan

Tabi ki bir çok etken var
Her çocuğun,her insanın kendine has özellikleri,karakteri var. Sağlıklı olsunlar da bunlar işin eğlenceli kısımları

Eşim Terazi çok zor bir insan ve hem kararsız hem de dengesiz oldukları kesin. İkizler candır.Ruh halleri değişken olsa da iyi anlaşır ve severim kendilerini.
Benimde kardeşim teraziii hiçte öyle birşey yok mesela onda dengesizde değil asıll düşünceli hep sakin

Ben burçlara pek inanmıyorum bu karakterle alakalı zaten bazılarına iyi tutar bazıları tutmaz burçları

Ay lavmanmı yapıyolar doğumdan önce bide
Her hastanenin prosedürü farklı canım. Ben iki dogumumu lavmanla yaptım hiç sevmezdim kendisini ta ki lavmansız doğum yapana kadar :/
Hala travmayı atlatamadım. Lavman çok önemli bence
Benim de bir kaç aydır çok ağrılı geçiyor canım. Özellikle ikinci,üçüncü vs.gebelikler de sancı daha çok olurmuş. Kanamam hiç olmadı ama doğum ebesi avuç içini geçecek şekilde olursa gelin dedi onu biliyorum. Annecigine şimdiden çok geçmiş olsun bir kaç mesajda gördüm,rabbim şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…