2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oleyyyyyyyy ne güzel bir haber bu maşallahhhhh Allahım hep yüzünüzü güldürsün

Ya valla ben doğumdan çıktım hiç.kilo veremedim hatta sezeryan sonrasi koridorda yürürken bana doğum ne zaman diye soran oldu göbek hala aynıydı
Ama doğumdan sonraki bir yılda 30 a yakın kilo gitti eskisinden daha ince oldum öyle doğumdan çıkıp 5 kilo verenler oluyor mu gerçekten ya o ödem şişlik hemen gider mi ki

Reactions: Jou
Aaaaayyyyy çok sükürrr heyecanlar iyice artmıştırr şimdiiiii

Yaaaaa ne kadar güzel bir haber

Ay süper haber buu

Yaaaaaaaa hadi gözün aydın çok sevindim yaaaaa

Oleyyyyyyyy ne güzel bir haber bu maşallahhhhh Allahım hep yüzünüzü güldürsün

Gözün aydın canım benim çok sevindim

Canlarım benim çok saolun darısı sağlıkla size inş gerçekten çok güzel bir duygu bu gece inş uyuyabilirim :)

Gozun aydin canim rabbim hic ayirmadan ope koklaya büyütmeyi nasip etsin

Eveet benimde kanepeden aşağı sallayınca şişiyor bazen Allahım bi garip
Kız kanepeden nasıl sallıyon ayaklarını
Her seferinde gülüyorum hee dediğinde
Geldi kimliği kızımın artık oda bir birey tipini yediimm yaa birde e nabızda köşede çocuklarım köşesi var orada bilgilerini de görebiliyorsun Belis diye çıkıyor çok güzel bişi
Kızlaaaaaarrr bebeğimi kucağıma aldım emzirdim şimdi yine bekliyorum beslemek için,
Allahımmmmm bugün aldığım eeennnn güzel haber
Bi an önce sağlıkla kavuşun kuzummmmmmmmmm
Heeep güzel haberlere gelin canımmmmm

Saol canım benim amin inş hep güzel haberler alalım bu güzel topikten

Kızzzzzllllllaaaaaarrrrrrrrr
Bugün kontrolüm vardı.
35+4 olduk. Meleğim 2.924 gr.
1 haftadır gelen kasılmalar bebeğimin doğum kanalına inmeye çalışmalarıymış
Doktor bu çok iyi bi şey dedi. Bizim istediğimiz bir şey ded... Çok mutlu oldum
Kasılma bebeğin sertleşmesi, artı vajinaya baskı oluyorsa bu bebeğin doğum kanalına girmeye ve doğuma hazırlanmasıymış
Nstye bağladı her şey yolunda çok şükür
Haftaya yine çağırdı

Yani bence bu inşallah atmıyorumdur adet ağrısı gibi bel ağrısı da eşlik ediyor ben de bazen
Hahahahahahahah ayy evet banada oluyo ya diyorum net adet olucam hamile olmasam sonra geçiyo hemen
Ay valla bana diyenler de aynı napacan çekilmez o sancı dio
Amaaan kuzu boşver ne önemi var bunun bebişler sağlıklı gelsinde

Gözyaşım pıt çok çok sevindim kuzum ya
Vaooov tam bir tostik seninki bu neee aklam akşam altın bilgiler verdin fatmişim maşallah bu arada

Yok ya göbek hemen inmiyor ki doğumdan sonra bi süre 7 aylık hamile gibi dolanıyosun ortada daha ama bebek ortalama 3 kilo, suyu plasentası derken 2 kilo ortalamada öyle toplamda bi 5 kilo öyle gidiyor yoksa öyle doğurdum daha sütüm gelmeden kilom gitti olayı değil benim bahsettiğim incelmek ve şekillenmek 1 yılı buluyor genelde

İyiydi canm çok şükür 2031 gr olmuş 2 hafta sonra çağırdı herşey yolunda görünüyor dedi ama yüzünü göstermedi maalesef
Maşallah kuzuya
Maşallah tosuna
Benim ki 1hafta önce 2,703 gr dı,randevum haftaya Perşembe bakalım Benim tosun kaç gr alacak

Demekki oluyor bazilarinda ben eve aynu kiloyla geldiydim yaa

Gözyaşım pıt çok çok sevindim kuzum ya

Vaooov tam bir tostik seninki bu neee aklam akşam altın bilgiler verdin fatmişim maşallah bu arada
Ayyy sağol zektişimmmmm
Sağlıkla kavuşalım misssss kokularını çekelimmmm
Maşallah kuzuya

Maşallah tosuna
Benim ki 1hafta önce 2,703 gr dı,randevum haftaya Perşembe bakalım Benim tosun kaç gr alacak
Ahahah evet kuzummm bizimkiler pek tosbik. Bi an önce 3500ü geçmeden gelse benimki sevincem yoksa cicileri olmıycak
Allahtan sinyal verdi gelmeye hazırlanıyorum diye

Ben de sertleşme var ama vajinaya baskı olayı henüz gerçekleşmedi. Kasık ağrısı var bi iki gündür kesik kesik. Çok sevindim senin adına fatma normal bekliyorsun değil mi ?

Oooo aynısı bendede oluyor bak demekki eşim doğru diyordu normal bunlar diyordu banaa
Sertleşme kasılma şeyler ben epey oluyo arada
Adına çok sevindimm kuzumm hayırlısi olsunn kilosuda süperr ilerlemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…