2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaaa çok sevindimmm, mükemmel bir haber bu gözünüz aydın

Gözün Aydın canım zor günler hasret geride kaldı o zmn . Büyük kavuşma gerçekleşti desene .

Reactions: Jou

Heh ben de bunda tırsıyordum. Doğumdan sonra ortaya çıkacak dimi göbek olduğundan şuan pek belli olmuyor sanırım. Canım sıkılıyor şu işe gerçekten.

Valla ödemden belki de bilmiyorum hatta dedim yani bebek su plesenta vs hiç mi gitmedi diye gitmemişti işte ,zamanla diyet ve sporla kilo verdim ben
Kızlar kilo hakkında konuştuğunuzu görünce şu videoyu bırakmak istedim. Verilen bilgiler belki doğumdan belli bir süre sonra (sütün kesilmeyeceginden emin olundugu zamanlarda) denenebilir.
Göbek çevresinden kilo verme

Günaydın bu hava değişimleri yüzünden hasta oldum öksürük burun tıkanıklığı halsizlik mahvetti beni ciğerlerim yanıyor antibiyotik başladı doktor ben hasta oldum siz olmayın bari havalara aldandım sıcak soğuk kötü geçiyor

Geçmiş olsun bende üşüttüm aşırı terledim sonra üşüdüm 3 gündür boğazım fena bugün bildiğin yumru var gibi boğazımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…