2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim annemde normal doğurmuş hep sen sezeryan ol diyo sancı çok zor biz sana iyi bakarız düşünme sonraki ağrıyı diyo canım anam acı çekmiyim diye bana sezeryanı öneriyo

Hahahahahah hatta donuna kendin resmini koyabilirsinn bi resim vardı olsaydı atardım sana

ay jou sesli güldüm yaa

aynen biliyorum çok zor ama belki rahatlatır o yüzden yastık ve gavisconu mutlaka tavsiye ediyorum

Benim annemde normal doğurmuş hep sen sezeryan ol diyo sancı çok zor biz sana iyi bakarız düşünme sonraki ağrıyı diyo canım anam acı çekmiyim diye bana sezeryanı öneriyo
Analık işte sezaryen olan birkaç arkadaşım bi daha doğurmamaya ant içmişti şimdi bi tanesi yine hamile gerçi
Bazı arkadaşlarım iyi ki sezaryen olmuşum diyor.
Evet sancı kısmı çok zor yalan söylemicem ama 1 saat kadar sürüyor o zor olan kısım ölüyom galiba dediğin noktada da doğuruyosun zaten
Sen ne istiyorsun peki? Önemli olan anne ve bebeğin sağlıkla atlatması gerisi bi şekilde oluyor.

Benim gönlüm normalden yana açıkcası ama bebeğim için sezeryan daha iyiyse bunun içinde diretmem sağlıklı olsunda nasıl gelirse gelsin kafasındayım biraz

Bu nasıl oluyorrrrrr, ben hayalimde yemek düşünsem +1 kg alıyorum sanki ahahah
İlk hamileliğimde 60 kilo ile hamile kalmıştım. 30. Haftada 56 kilo ile doğuma girmiştim. Hamilelikte garip şekilde kilo alamıyorum ben. Yemek de düşünemiyorum sanırım ondan. Kızımın yemeye ihtiyacı var diye kodlamasam bişey yemem sanırım.

Ben bütün gün ayaktayım sürekli bi koşturmacadayım o yüzden sanırım o kadar yemeye yine az aldım amaaan kilo veriliyor ya bi de onu düşünemeyeceğim
Yanii senin için sıkıntı yoksa tabii kuzu
benim gebelik şekerimde vardı ondan yana dikkat etmeye çalıştımm cok şükürr

Bende öyle diyorum zaten dönmedi derim önceki gittiğimde döner daha demişti de benimkinin totosu ağır sanmıyorum
Doğum tarihi vermedi mi yaa okudum ama göremedim. Bebişle sen iyisin ama sevindim
Kızlaaaaaarrr bebeğimi kucağıma aldım emzirdim şimdi yine bekliyorum beslemek için,
Murphy çok sevindim balım
Ben bebelerimin rızkını da yiyorum sanırım geçen hamilelikte 25 kilo aldım bebem doğdu 2700 gr
Ben şu 18 kilo aldım. Valla o kadar yemedim ama nasıl oluyor anlamıyorum kolay verdin mi bari. Kim beni görse kilo almamışsın diyor ama aldım. Yalnız şöyle bişe var aynaya bakınca ben de kendimi öyle aşırı almış gibi görmüyorum. Acaba doğumdan sonra mı belli olacak anlamadım.
Benim annem de 3 sezeryan yaptı zorunlu olarak. Daha bu sabah telefonda normal doğur sezeryan çok zor diyordu herkesin derdi kendine büyük geliyor heralde

Heehhh aynen öylee canım

Kabızlık durumunda değişme var mı peki ? Ben kan ilacına rağmen daha iyiyim sanki

Bacım aynen şöyle oluyor. Karnın sağ ve sol yanları taş gibi oluyor. Sen bebek kıçını dayadı zannediyorsun ama değil. Hatta bazen alt karında da sertleşme oluyor. Adım atarken zorlanıyorsun. Öyle filmlerdeki ki abartı bi durum değil ama biraz sıkıntıya kalıyorsun. 35 haftalarda daha bariz hissediliyor. Azcık sol yanına uzanınca hemen yumuşuyor karnın. Bu işi de çözdük bee jouu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…