2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim normal el ayak
Kilo aldınızz tabi bitanem bunları yaşamanız çok normal artıkk şekerde tüketince kilo alınca ödem oluşuyor allah yardımcımız olsun 🤲
Olabilir bilmiyorum bende
Benim yok valla tuzlu da yerim ama olmadı
Uygulamada dün yazıyodu rahim çok genişlediği için baskı yapıyomuş bacaklara kan dolaşımı yavaşlıyomuş tuzla alakalı hiç bişey yazmıyodu kuzu ayakta kaldım bu ara ondan da oldu diye düşünüyorum

Uygulamada dün yazıyodu rahim çok genişlediği için baskı yapıyomuş bacaklara kan dolaşımı yavaşlıyomuş tuzla alakalı hiç bişey yazmıyodu kuzu ayakta kaldım bu ara ondan da oldu diye düşünüyorum
Aynen çok ayakta durduğun içinde olur beybimm ben çok durdummu kasıklarım ağrır mesela

Yani bende etkilediğini sanmıyorum tuzun öyle diyorlarda etkilese beni etkilerdi. Ayakta durduysan doğru ondan olabilir

Aman sağ salim doğursak bende cumartesi gidicem kontrole acaba doğum şekli belli olur mu
Yaaa sen karnından anlaman lazımdı aslında benim hala kafası yukarda bi gerilince avucum kadar kafası çıkıyorr tepemde😂😂 dedim hala dönmemiş bu :KK70:
Sen normal doğuma devamm

Yaaa sen karnından anlaman lazımdı aslında benim hala kafası yukarda bi gerilince avucum kadar kafası çıkıyorr tepemde😂😂 dedim hala dönmemiş bu :KK70:
Sen normal doğuma devamm
Valla ben şurda diyorum gidiyorum çok başka yerde çıkıyo anlayamıyorum bi türlü 😂 bi kaç kere gerildi ama hep kalabalık ortamdaydım açıp bakamadım 😂 ama bence dönmedi hiç döndüğünü hissedemiyorum hoş dönsede kafası büyükmüş kafa büyük olunca sezeryan oluyo genelde

X