2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Normal kuzummbende yaşıyorumkaçgündür ara ara kramp yaşıyorum
Daha da şiddetlencek diyorlarr tecrübeli analarımız 😁
Öyle dedin bir kaç gün sonra kilo aldım dersin bak benim hep öyle oluyordu:))
Zaten o gazla kahvaltıda bi reçele dalmadım değil 🤗
Bu gece sinirimden ağlayacaktım az daha. Sabah saat 6 ydı heralde uyuduğumda. Dünde 7 ydi. Gerçekten reflü bi yandan uyku gelmiyor aslında var ama o bi yandan. O kadar darlandım bunaldım ki çatlama noktasına geldim artık yaaaa
Kız ben de öyleyim. Yanmayı kesiyorum bulantı başlıyor bulantıyı kesiyorum yanma başlıyor. Bi de dert yanınca sus bebek duyar günah olur diyenler var 😂 valla şaşırdım kaldım

Kız ben de öyleyim. Yanmayı kesiyorum bulantı başlıyor bulantıyı kesiyorum yanma başlıyor. Bi de dert yanınca sus bebek duyar günah olur diyenler var 😂 valla şaşırdım kaldım
Hahahahaha deme demeee 🥲🥲

o zaman yılın en önemli sorusu geliyor 😀 babalar gününde yeni doğum yapmış olacağız ve hediye almayı düşünmeye bile vaktimiz olmayacak, eşime babalar günü hediyesi bakıyorum bu ay halledeyim diye ama birşey bulamadım hala. aklında değişik fikri olan var mı?
Bebekten güzel hediye mi olur yahu? Doğurmuşum vermişim kucağına bir de hediye mi alacam? 😅 babalar gününe kadar doğurmama ihtimalim var benim, doğurursam da bebegime "I love dad" yazili bir zıbın almıştım. O gün jest olarak onu giydirir, ikisinin fotosunu çeker instam (nazar degecek korkum olmazsa) da paylaşırım. Hava da güzel olursa, temiz havada ailecek güzel bir yürüyüş sonrası dondurma ısmarlarım oldu da bitti meaşallah 😂😂

Ay ne günahı neler çekiyoruz isyan etmiyorum da zor valla hamilelik 😂 ya inan dokunacak bir şey yemiyorum 2 gündür bi reflüdür gidiyor. Uykum var 10 dk dalıyorum sonra yok valla çok bunaldım ben anlatamam 🙊

Valla ben şurda diyorum gidiyorum çok başka yerde çıkıyo anlayamıyorum bi türlü 😂 bi kaç kere gerildi ama hep kalabalık ortamdaydım açıp bakamadım 😂 ama bence dönmedi hiç döndüğünü hissedemiyorum hoş dönsede kafası büyükmüş kafa büyük olunca sezeryan oluyo genelde
Haaaa öylemi onu bilmiyordumm kafası büyükse zaten çıkartamazsın 😂

Penguen gibi yürümeler başladımı kııız ben öyleyim çok komik duruyomuşum gibi hissediyorum 😂
Benn:21:

penguins-penguin.gif

Iyi iyi yaaa oda toparlanıyor artıkk eee kimliğe geçtimii kızçeee 🤩

Geldi kimliği kızımın 🥺 artık oda bir birey tipini yediimm yaa birde e nabızda köşede çocuklarım köşesi var orada bilgilerini de görebiliyorsun Belis diye çıkıyor çok güzel bişi 🤗

Geldi kimliği kızımın 🥺 artık oda bir birey tipini yediimm yaa birde e nabızda köşede çocuklarım köşesi var orada bilgilerini de görebiliyorsun Belis diye çıkıyor çok güzel bişi 🤗
Yaaaaaaa 🥲🥲 bu kimlik işi beni ağlatır anamm yaaa bunlar geçiyor nüfusa artık busefer bebenin aşıları kontrol etcezz 🤗

X