2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bebekler için vücudumuz az uykuyla dayanma sürecine girdi malum.Ben de nefes alamıyorum çarpıntım oluyor son günler o uyutmuyor.
Ay valla bugün çatlayacak gibi oldum resmen ağlayacam uyuyamıyorum diye. Vücudumda bi garip ayaklarım falan yanıyor kaşınıyor gibi. Benimde bir kaç gündür çarpıntım oluyor sırt üstü yatmış gibi. Sağ salim bi kurtulsaydık iyice zorlanıyoruz

Benim de ayaklar şişmeye başladı ya

Benim de ayaklar şişmeye başladı ya
Benim el ve ayaklarda arefe günü şişti
Yalnızca 2 spor ayakkabım oluyor. Gerisi ayağımı çok sıkıyor
Alyansımda girmedi elime
Doğuma kadar duba gibi olmasam bari

Her gün yarım saat-1 saat arası ayakları duvara dayayıp dikmek gerekiyormuş şişmemesi için
Bunu yeni öğrendim deneyeceğim

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Ben bulantılar yüzünden hiç gezemediğim için hazır şu an iyiyken bayramdan istifade gezmek istedim.
Malum ilçede yaşıyorum şehir merkezine gidelim arabayla yavaş yavaş dedim.
2 saat sürüyor yol
Fakat hiç kimse önermedi.
Resmen herkes gitme çok riskli diye yakama yapıştı
Bu haftalarda sancılanma ihtimali çok yüksekmiş.
Doktor zaten kesinlikle yasak diyor
Bende kaldım gitmedim
Zaten bir deli cesareti gelmişti

Şehir dışından misafirimiz gelmişti
Bebeğe civilden hediye getirmiş. Fakat hepsi gereksiz ihtiyaç dışı değiştirebilirsem onları değiştireceğim.

E bebekten dün, biberon ve burun aspiratörü aldım
İç çamaşırı ve pijamayı da hallettim
Emzirme atleti kaldı sanırım bir tek

Aldıklarımı henüz yıkayamadım
Benim çanta yine bayramdan sonraya kaldı

Ay aksine ben gece sadece 1 kere kalkarım hala aynı. Ama dik durduğundan beri gündüzleri ayaklarıyla baskı yapıyor sanırım sürekli bi sıkışıklık hissi var yürürken falan baskı

şanslı kesimdenmişsin ben en az 4 kalkıyordum şimdi biraz rahatladım gibi

bence sancıdan çok uzun süre oturmak yoruyor, geçen ay İstanbula gidip dönmüştük ki aynı gün değildi dönüşümüz. 3 saatlik yolda 2 mola verip yürüdüğüm halde ayaklarım şişmiş ve heryerim ağrımıştı.

çanta bende de yok ama en azından kıyafetleri yıkayıp ütüledim

ek olarak insanlara sinir olmaya başladım, bişey yapacaksın madem, içinden geldi hediye alacaksın sor dimi ne lazım diye, saçma sapan kıyafetler eşyalar vs alıyorlar

Benimki de senden bir hafta önce başladı bende yüzük takmayı bıraktım

Bende bebeğin kıyafetlerini yıkayıp ütüledim ondan bu kadar rahat davranıyorum sanırım

Ay evet bazıları gerçekten almış olmak için alıyorlar
Bu alanlar eşimin arkadaşı
Dün aldıklarının fişini verdiler istersen değiştir diye
Onlara bir şey diyemedim
Fakat içimden oh beee dedim
280 TL tutmuş aldıkları
BakaLım ben gidip ne bulacağım

bu gidişle doğum yapıcaz hala çanta hazırlanmamış olacak

ama en azından değiştirme imkanın varmış bende o da yoktu, bebe az büyüsün ihtiyacı olanlara dağıtıcam herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…