2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

amin canım

Reactions: Jou
birden halime şükredesim geldi en azından eğil kalk vs hala yapabiliyorum ben

hem kafasını seversin annesi ne güzel işte biz kafa bacak bişi ayırt edemiyoruz
Bende yapıyordum 1 hafta öncesine kadar resmen dikildi ayağa

Aynen kafa hep sağda yataydı şimdi dik değişmiyor uzun süre kalıyor benimki öyle

yok bebis icin sordum canim
kendime de 2 pijama bi de hastaneden çıkarken giymelik rahat bi elbise tarzı bisey koymayi düşünüyorum

Reactions: Jou
Bugün sertleşmeler oluyor karnımda bazılarında bebeğin hareketi elimi koyunca altında kıpırdıyor. Ama bazıları normal kasılma sanki. İlk defa ayırt edemedim daha dün ayırt ediliyor diyordum sizlere
Ama daha önceden ayakta durunca yorulunca olan kasılma gibi de değil

Bende yapıyordum 1 hafta öncesine kadar resmen dikildi ayağa

Aynen kafa hep sağda yataydı şimdi dik değişmiyor uzun süre kalıyor benimki öyle

ne güzel yormuyor işte annesini

hem yukarda olduğu için tuvalet ihtiyacı azalır ve gece uykuların daha kaliteli olur diye düşünüyorum :) ben yan yattığından beri gece sadede 1 kez uyanır oldum

yok bebis icin sordum canim
kendime de 2 pijama bi de hastaneden çıkarken giymelik rahat bi elbise tarzı bisey koymayi düşünüyorum
Aynenn bende bebeye 2tane koycam kuzum lazım olursada eşim alır gelir zaten yıkanmış olcak ama sezaryene sanırım 2 gün kalınıyor ama genede öyle etcem 2tane alırım

Bende yurtdışında yaşıyorum. Aynı şekilde yaşadığım ülkede sezaryen bir doğum şekli olarak görülmüyor anca çatı açılmaz, bebek dönmezse ya da anne ya da bebek için bir risk olursa sezaryen yapılıyor. Benim 3. Doğumum olcak çatı muaynesi nasıl yapılıyor bilmiyorum, yok çünkü böyle bir muayne. Bebek dönmezse dışardan elle döndürmeye çalışıyorlar ilk önce normal doğum yaptırabilmek için. Evde doğum seçeneğimiz de var ben çok istedim evde doğurmak ama riskli gebe olduğum için eşim hiç istemedi. Bu gebeliğimde plasenta rahim ağzına çok yakın dediler 20. Haftalarda çok üzülmüştüm ve korkmuştum normal doğum yapamıcam diye.

ne güzel yormuyor işte annesini

hem yukarda olduğu için tuvalet ihtiyacı azalır ve gece uykuların daha kaliteli olur diye düşünüyorum :) ben yan yattığından beri gece sadede 1 kez uyanır oldum
ay çok doğru bu ara bende uyanmiyorum lavaboya çok fazla
Aynenn bende bebeye 2tane koycam kuzum lazım olursada eşim alır gelir zaten yıkanmış olcak ama sezaryene sanırım 2 gün kalınıyor ama genede öyle etcem 2tane alırım
aynen canim. bende esim getirir diye düşünüyorum acil bir şey olursa

Jou cicegim enfeksiyon vzrdi bende Birde hareketleri hissetmeyince doktora gitmeye karar verdim oda normal suphen olursa acile gel dedi
Off acile giren cikamiyor kara delik gibi
Tahlillerimi verdim bekliyorum
Ooo bence birşey yok yaaa benimle pek hareketi olmazdı ozaman bence birşey yok allahın izniylee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…