2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlaaar patlamak üzereyim yüzüm bazlama ekmeği gibi oldu elleri kapatamıyorum geriliyor
Kızzzz tuzlu şeyler tüketme barii kuzu benimde karnım patlamak üzere vallaha kasıklarım.belim ağrıyorr 🤦‍♀️ yüzüm falan ellerim ayaklarım yerinde sanırim.ben pek kilo almadım ondan kaynaklanıyor yoksa bende tuzlu tüketirim çokk

Ay valla bugün çatlayacak gibi oldum resmen ağlayacam uyuyamıyorum diye. Vücudumda bi garip ayaklarım falan yanıyor kaşınıyor gibi. Benimde bir kaç gündür çarpıntım oluyor sırt üstü yatmış gibi. Sağ salim bi kurtulsaydık iyice zorlanıyoruz
Aynen canım hayırlısıyla kucağımıza alsaydık inşallah.

Kızzzz tuzlu şeyler tüketme barii kuzu benimde karnım patlamak üzere vallaha kasıklarım.belim ağrıyorr 🤦‍♀️ yüzüm falan ellerim ayaklarım yerinde sanırim.ben pek kilo almadım ondan kaynaklanıyor yoksa bende tuzlu tüketirim çokk
Valla canısı dikkat ediyorum son haftalar şişiyor napsan. Ben 20 kiloya yaklaştım ama herkes az kilo aldın diyor galiba canımı sıkmak istemiyorlar 😂 aman dikkat et sen iyi gidiyorsun bozma kendini maşallah🧿🧿🧿

Benim el ve ayaklarda arefe günü şişti😔
Yalnızca 2 spor ayakkabım oluyor. Gerisi ayağımı çok sıkıyor
Alyansımda girmedi elime 😂
Doğuma kadar duba gibi olmasam bari

Her gün yarım saat-1 saat arası ayakları duvara dayayıp dikmek gerekiyormuş şişmemesi için
Bunu yeni öğrendim deneyeceğim
Hahaaa ayakları uzatıp uzanamıyorum bile.Yukarı kaldırınca azıcık altına yastık dahi koysak nefes alamıyoruz ki.Ben de şişmişim öyle diyorlar gözler dudaklar yüz yumuş olmuş🤗

Valla canısı dikkat ediyorum son haftalar şişiyor napsan. Ben 20 kiloya yaklaştım ama herkes az kilo aldın diyor galiba canımı sıkmak istemiyorlar 😂 aman dikkat et sen iyi gidiyorsun bozma kendini maşallah🧿🧿🧿
Tabi canım moralin bozulmasın diye demiyordur bencedee 🤭 banada diyolar maşaallahh iyi almadın diyolar şaşırıyolar😂 hiçbirşey yemiyorum.zannediyolarr dedim yiyorumm ama sağlam yiyorum düzenli besleniyorum diyorumm yanii😂

kızlar benim karnımın yanları ağrıyor hep 😬 suyum fazla olduğu için bebe bi türlü aşağı inmiyor, doktor daha çok gezer sabretcen diyor ama resmen yanlardan esneyerek karnımı genişletiyormuş gibi acıyor.. benim gibi olan var mı?
Bende aynı durumdayım
Bugün sertleşmeler oluyor karnımda bazılarında bebeğin hareketi elimi koyunca altında kıpırdıyor. Ama bazıları normal kasılma sanki. İlk defa ayırt edemedim daha dün ayırt ediliyor diyordum sizlere😂😂
Ama daha önceden ayakta durunca yorulunca olan kasılma gibi de değil 😂
Evet artık sancılı olmaya başladı kasılmalar

Kızlar 2 gündür bebiş kasılırken kasıklarımdan vajinaya doğru şiddetli bir sancı vuruyor ve 20-30 saniye sürüyor. Nedir bu acaba? Oğlanlarda böyle bi şey yaşamadım

Valla takın bacım
Mümkünse hiç çıkarmayın:KK20:

Evde alıştım bir kaç senedir
Bunun rahatlığına
Şimdi yer çekimine yenik düştüler
Daha bu yaşta pelte gibi oldular :mad:
Lambur lumbur sallanıyorlar :KK70:
Hahaaa ayakları uzatıp uzanamıyorum bile.Yukarı kaldırınca azıcık altına yastık dahi koysak nefes alamıyoruz ki.Ben de şişmişim öyle diyorlar gözler dudaklar yüz yumuş olmuş🤗
Ay evet ya artık bende nefes alamıyorum :KK43:

KıZlar dün sanırım benimde 3-4 damla kanamam olmuş
Üzerimde kırmızı iç çamaşırı vardı
Bu yüzden net anlayamadım
Fakat regl olduğumda aynı şekilde koyu leke oluyordu kırmızı çamaşır
O yüzden kanamam oldu diyebiliyorum

Dün geceden beri bir daha hiç olmadı
Çok şiddetli bir sancım falanda yok
Fakat önceden bebeğin tekmelerini karnımda hissederken 1-2 gündür aşağıda hissediyorum
Çıkmak istermiş gibi vuruyor
Bayram bayram başıma iş çıkarmasada vaktiyle gelse

Benim de ayaklar şişmeye başladı ya
Çok şükür şişme yok bende. Sadece oturup kanepeden ayağımı sallarsam uzun süre şişiyor
şanslı kesimdenmişsin ben en az 4 kalkıyordum şimdi biraz rahatladım gibi 😀

bence sancıdan çok uzun süre oturmak yoruyor, geçen ay İstanbula gidip dönmüştük ki aynı gün değildi dönüşümüz. 3 saatlik yolda 2 mola verip yürüdüğüm halde ayaklarım şişmiş ve heryerim ağrımıştı.

😀 çanta bende de yok ama en azından kıyafetleri yıkayıp ütüledim

ek olarak insanlara sinir olmaya başladım, bişey yapacaksın madem, içinden geldi hediye alacaksın sor dimi ne lazım diye, saçma sapan kıyafetler eşyalar vs alıyorlar😬😬
Kendime nazar değdirdim gece uyuyamayınca 100 kere gittim bebek baskı yaptı durdu sürekli o his oluştu 😂
Kızlaaar patlamak üzereyim yüzüm bazlama ekmeği gibi oldu elleri kapatamıyorum geriliyor
Benim bi arkadaşım da öyleydi el yüz dudak şişmişti. Bende olmadı çok şükür.
Kızlar 2 gündür bebiş kasılırken kasıklarımdan vajinaya doğru şiddetli bir sancı vuruyor ve 20-30 saniye sürüyor. Nedir bu acaba? Oğlanlarda böyle bi şey yaşamadım
Benimde dün 5 6 kere inceden inceden vajinam sızladı sancı gibi. Ama anlık oldu hep. Yalancı sancı mı ki bu🙈

Elin nasıl oldu?

Valla takın bacım
Mümkünse hiç çıkarmayın:KK20:

Evde alıştım bir kaç senedir
Bunun rahatlığına
Şimdi yer çekimine yenik düştüler
Daha bu yaşta pelte gibi oldular :mad:
Lambur lumbur sallanıyorlar :KK70:

Ay evet ya artık bende nefes alamıyorum :KK43:
Sallansınn kızzzz 😂😂😂 ama gerçekten doğru rahat bırakmak lazım kanser sebebi diyeyy :KK70:

KıZlar dün sanırım benimde 3-4 damla kanamam olmuş
Üzerimde kırmızı iç çamaşırı vardı
Bu yüzden net anlayamadım
Fakat regl olduğumda aynı şekilde koyu leke oluyordu kırmızı çamaşır
O yüzden kanamam oldu diyebiliyorum

Dün geceden beri bir daha hiç olmadı
Çok şiddetli bir sancım falanda yok
Fakat önceden bebeğin tekmelerini karnımda hissederken 1-2 gündür aşağıda hissediyorum
Çıkmak istermiş gibi vuruyor
Bayram bayram başıma iş çıkarmasada vaktiyle gelse
Nişan öncede gelebiliyormuş . Aşağı inmiştir artık bebiş. Beni her gören karnın inmiş aşağı dedi durdu

X