2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Napiim canom bugun bir halsizim simdi kendime bir bardak demleme cay yapıcam kendime geleyim diye :)
Bebisin matris yatagini aldim bugun, emzirme yastigi, göğüs kalkani, göğüs kremi, alt değiştirme pedini. bunların siparişini verdim biraz daha azaldı alisveris listem.
sen napıyon gulum

Napiim canom bugun bir halsizim simdi kendime bir bardak demleme cay yapıcam kendime geleyim diye :)
Bebisin matris yatagini aldim bugun, emzirme yastigi, göğüs kalkani, göğüs kremi, alt değiştirme pedini. bunların siparişini verdim biraz daha azaldı alisveris listem.
sen napıyon gulum
Ooo bitir artık alışverişi yavvv😀😀😀
Nedeemm anneme geldim kuzuş
Çay iç ama çok açık iç yoksa mideni acayip yakar benim mahvediyor hepte çok açık içerimm😀😀
Kendime gecelik kaldı gitmeden alcam onu
Benim bebeye aldım bikaçtane kıyafett bi onları yıkayıp kurutmak kaldii kapatıcam bavulu sonra

Ooo bitir artık alışverişi yavvv😀😀😀
Nedeemm anneme geldim kuzuş
Çay iç ama çok açık iç yoksa mideni acayip yakar benim mahvediyor hepte çok açık içerimm😀😀
Kendime gecelik kaldı gitmeden alcam onu
Benim bebeye aldım bikaçtane kıyafett bi onları yıkayıp kurutmak kaldii kapatıcam bavulu sonra
Ufak tefek seyler kaldı sanırım zaten hep online aldigim icin geliyor hemen ertesi gun.
Valizide halldersem rahatlicam :)
Istanbuldasin hala demi ne guzel, gez son zamanlarinda :KK37:
Cay bana hiç dokunmuyor Gunde bir kupa iciyorum. Hepimize farklı seyler dokunuyor demek ki :KK64:
ben valize bebek icin 2 kıyafet koymayi düşünüyorum çok mu az. sen kaç koyuyorsun?

kızlar benim karnımın yanları ağrıyor hep 😬 suyum fazla olduğu için bebe bi türlü aşağı inmiyor, doktor daha çok gezer sabretcen diyor ama resmen yanlardan esneyerek karnımı genişletiyormuş gibi acıyor.. benim gibi olan var mı?
Benim bebe yan posizyona geçip karnımı çok genişletiyor, yanlardan tekme yemekten yoruldum. Hafif acıtma gıdıklama arası bi duygu :confused:

benim doktorda doner diyor, son anda donen bile varmis

Benim bebe yan posizyona geçip karnımı çok genişletiyor, yanlardan tekme yemekten yoruldum. Hafif acıtma gıdıklama arası bi duygu :confused:

benim doktorda doner diyor, son anda donen bile varmis

evet su geldiğinde bile dönen varmış. bakalım artık küçük hanım ne zaman isterse

her pozisyonda çok zormuş vallahi, gıdıklama hissi varsa yine iyi onada razı gibiyim benim hep acıyor 😀😂

Ufak tefek seyler kaldı sanırım zaten hep online aldigim icin geliyor hemen ertesi gun.
Cay bana hiç dokunmuyor Gunde bir kupa iciyorum. Hepimize farklı seyler dokunuyor demek ki :KK64:
ben valize bebek icin 2 kıyafet koymayi düşünüyorum çok mu az. sen kaç koyuyorsun?
Ben hastane çıkışı özelm yaptırdığımı koydum ekstra 2 tane koydum. Doğum yapan arkadaşlarım gereksiz doldurma dedi hastahanede çok durmuyorsun dedi.

Icmeye calisiyorum sweetim cok tesekkur ederim ♥️Birde kendimi dinlemeye calisim demi
Ay bir tekme duysaydim 😍
Birde tekme olmasa bile Allah korusun kotu bisey olsa anlardim demi
Tekmelere takılma şu an hani ileri haftalar olsa tamam da zaten başlarda böyle dediğim gibi 1 gün hisseder 3 4 gün hissetmezsin sorun olmaz. Anlardın tabi mutlaka sen kötü düşünme🌺

kızlar benim karnımın yanları ağrıyor hep 😬 suyum fazla olduğu için bebe bi türlü aşağı inmiyor, doktor daha çok gezer sabretcen diyor ama resmen yanlardan esneyerek karnımı genişletiyormuş gibi acıyor.. benim gibi olan var mı?
Benimde dikine duruyor göğüs altımdan kafası çıkacak gibi😂😂

Ayyy yeter bence yaa sanki 10gün kalıyoruzz abartmaya bile gerek yok bende bi hastane çıkışı 1 tanede kıyafet getircem lazım olursa esim alır gelir zaten yakın
Haaa kendimiz için mi dedin acaba
Kendime alcam evime dönmeden onu da kuzuu
ay hadi inşallah 🙌🏻🙌🏻
Rabbimm kucagımıza nasip etsin inşaallahh🤩

X