2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kontrole gittiğinizde doktorunuza sorun neresi nerede diye. Çünkü benim aşağıda değil ama karnımın üst sağ köşesinde sürekli çıkıntı yapan 2 şey vardı. Sordum, gösterdi doktorum. Ayağı ve poposuymuş.
Söz konusu ayakta şu
Ha bir de arada bir sol altta baskı hissediyordum o da başıymış. Artık neresi nerede öğrendiğim için panik olmuyorum.

Eklentiler

• _20220503_111350.JPG
    52,4 KB · Görüntüleme: 59
Doktorum bana tavsiye etmemişti.Dikişlerin acır nasıl kullanacaksın demişti bilemiyorum çoğu insan kullanıyor.

Ya benim korsem var aslında böyle şortlu göğüs altına gelicek kadar o olur mu acaba

Evet grubun sonuncuları biziz

Senin bebiş başı aşağıya dönmüş mü?
Coktaan dönmüs, bi ara 28. Haftada duzgun duruyodu onun disinda kucukken bile kafa asagi duruyodu bnmki
28den beri de kafa asagi duruyo sordum doktora artik düz dönmez ztn yeri daraliyo dedi, anladigim kadariyla duzken kafa asagi donebiliyolar ama kafa asagiysa ilerleyen haftalarda duz dönmesi pek sık olmuyor
Benimkisi de 26 haziran olarak gösteriyor mayıs anneleri gibi (nisanda doğurdular) grubun çoğu mayısda doğuracak biz dımdızlak kalacaz gibime geliyor
Valla benimki hazirani beklerse şükür, rahim agzi falan kisalmisti gecenlerde ilac kullaniyorum suan, ilk ogrendigimde tam gununde dogurcagimi saniyodum hicbiseyden haberim yokmus yengec cocugum olur diye seviniyodum iste, suan 32+2deyim, 35ten sonra ilaci kesicekler sanirim, dogsa da olur beklese de olur ondan sonra dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…