2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahahah sorcam perşembe randevum var. Diycem sezeryan istiyorum 🤭 korse alayım mı 😂

Valla midenin her şeyini yaşadım anlıyorum seni az çok. Bulantıdan kurtuldum demiştim reflü başladı sonrada
Korse olayını iyi araştırın bence, korse takılacaksa asağidan giymeli olanlardan takılmalıymış, sadece beli örtecek şekilde giyilen kose rahme zarar veriyormuş. Gecenlerde youtubeda gezinirken uzman biri o şekilde açıklamalar yapıyordu. Sezaryen olunca dikise denk getirmeden alttan giymek hayal olur sanirim anca dikisler iyilestikten sonra olabilir diye düşünüyorum. Siz de bir araştırın bakalım.
Ayy son zamanlar böyle geciyo demekki ya, bak bide senle tam ayni gun muhtemel dogum tarihlerimiz, heralde beklemicekler o zamana kadar, erken olsun da istemiyorum ama 26 haziran bebeleri ayaklandi heralde, icerde dursunlar da uslu dursunlar ya, bize de yazik valla 🥹

Evet grubun sonuncuları biziz 😊

Senin bebiş başı aşağıya dönmüş mü?
Benimkisi de 26 haziran olarak gösteriyor 🥰 mayıs anneleri gibi (nisanda doğurdular) grubun çoğu mayısda doğuracak biz dımdızlak kalacaz gibime geliyor :KK19: :KK49: 🤭

Benim de öyle oluyor. Sağda veya solda sert bir tümsek oluşuyor ve belli bir süre o şekilde kalıp sonra gevşiyor. Bu şekilde tümsekli olduğunda belimi kasilmayla birlikte gerdirip "ayyyihih" yapıyorum; zorluyor beni 😁 her zaman böyle olmuyor tabi, bazı kasılmalar daha hafif oluyor.
Benim ağrım falan olmuyor o durumda 🤭

Korse olayını iyi araştırın bence, korse takılacaksa asağidan giymeli olanlardan takılmalıymış, sadece beli örtecek şekilde giyilen kose rahme zarar veriyormuş. Gecenlerde youtubeda gezinirken uzman biri o şekilde açıklamalar yapıyordu. Sezaryen olunca dikise denk getirmeden alttan giymek hayal olur sanirim anca dikisler iyilestikten sonra olabilir diye düşünüyorum. Siz de bir araştırın bakalım.

Benimkisi de 26 haziran olarak gösteriyor 🥰 mayıs anneleri gibi (nisanda doğurdular) grubun çoğu mayısda doğuracak biz dımdızlak kalacaz gibime geliyor :KK19: :KK49: 🤭
Yaa öyle miymiş bilmiyordum araştırıyım

İnsanlr moral bozmayı gereksiz konuşmayı çok seviyo zaten ya. Zayıf olursun ayyy ne zayıf kilo alırsın ayy kilo almışsın fln. İnsanın hamileyken kilo alması kadar doğal ne var ki 🙄🤔
Bayılıyolarr canımm zaten evett
Evet hamileyken bile kıyafet bulamadım, evin içinde eski kıyafetlerimi giyiniyorum ev elbisem totomun tepesine çıkmış resmen🤣

Düşünmeden konuşuyorlar çok sinir bozucu
Bana da teyzemin eşi dedi kameralı konuşuyorduk teyzemle, bide zaten sönön kömöklörön çok iriiii diyor. Hey allahım 🤨

Hamileyken bunları duymaya çok ihtiyacım var zaten 😒
Ahahahahahaha bende o moddayımm inan😂😂😂😂😂

Herkeste olmuyor ama genelde günde 5-10 normal kabul ediliyor. Ya hiç olmuyordur ya da hafif olduğu için ayırt edemiyorsundur bence. Bir de hepsi aynı şiddette de olmuyor.
Sancım oluyo ama işte anlayamıyorum sanırım hafif olduğu için ama dün gerildi baya poposunumu dayadı anlamadım dedim çıkıcak heralde 😂

X