2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar kese boyutuna göre 6+0 çıktı ama kalp atışı duymadık yine, yine içim sıkıldı, doktor erken dedi ama yine de kafaya çok takıyorum sabahtan beri ağlıyorum kötü bir şey var yine diye
Canım çoğumuz 6 dan sonra duyduk kalp atışını. Yazdıklarını hep okudum telaş etme lütfen

Kızlar kese boyutuna göre 6+0 çıktı ama kalp atışı duymadık yine, yine içim sıkıldı, doktor erken dedi ama yine de kafaya çok takıyorum sabahtan beri ağlıyorum kötü bir şey var yine diye
Ağlama Seliz ya kendini strese sokma emin ol bu sefer her şey güzel devam edecek Allahın izniyle. Benim 7+3 de duyulmuştu

Ben 6+3 te duymuştum belki de Bi kaç gün sonra gitsen duyacaktın sen erken gittin içine sinmiyorsa Bi hafta sonra git yine

Aaa çok gecmis olsun, bebek yolda degil derken ters mi demek istiyor acaba? Bi ara benimkisi de tersti ve hareketleri can atıyordu gerçekten. Doktor hic belli olmuyor bazen doğacagı gün bile dönen bebekler var demişti. Sizinkisi de öyleyse döner inşallah hepimizin hakkında en hayirlısı olsun insallah öyle böyle bir sekilde gelecekler, yeter ki saglıkla gelsinler

1.5 cm e dusunce dogum baslio yazio nette kizim pek hizli sanirim. Umarm bi atakla yolunu bulur erken dogar diye ekmek malarna pilav haric kilo yapacak seyler yiyorm bari uc kilo dogsun ele gelsin
Eee bebek kanalda değilse nasıl doğum başlıyor ki acaba amuda kalk bi silkelen

Muz, kaşar falan ye bol bol

Aglama kuzum sakin ol saglikli inşallah annesi strese sokma kendini ve bebeğini

6. Haftamda benimde karindan duyulmamisti alttan zar zor duymustu doktorum. Henüz stres yapmanız için erken bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…