2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu nediyoooooooor

Eklentiler

• 3C795D0E-1D1F-4F46-B507-CF54D7D6AD80.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 60
Amiinn amiinn inşaallahh canım beniimmm

Kuzu öyle çok baktırmadım doktora gittikçe işte 10 a 8 falan normal çıkıyo yani benim genelde düşüyo bide 14 yüksek tabi ama senin normal şuan için bence
Ben düzenli ölçüyorum canm doktor ilk hamile kaldığımda düzenli ölç gebelik zehirlenmesi riskin var demişti sanırım biraz kilodan dolayı o yüzden sürekli takip ediyorum seninki de yükseliyor sandım

Sanada geçmiş olsun canım ya şuan için kusma ve ishal yok ama korkuyorum yinede diyorumya bende 1 kilo vermişim dilim damağım kuruyo su içiyorum hep meyve falan yiyorum başka bişeyde canım istemiyo
Birşeyler yiyebiliyorsan ne güzel ben çok afedersin pirinç lapası, yoğurt ve patates harici ne yediysem çıkarmıştım. İnşallah çabucak geçer gider.

Bu nediyoooooooor
Doğum belirtileri işte kuzu :)
Riskin varsa takip etmek gerekir tabi bana öyle bişey demedi ama ölçmek iyi
Birşeyler yiyebiliyorsan ne güzel ben çok afedersin pirinç lapası, yoğurt ve patates harici ne yediysem çıkarmıştım. İnşallah çabucak geçer gider.
İşte meyve ve su kuzu korkumdan yiyemiyorumda bişey
Aynen artık herşey de ilaç kullanmak bana da doğru gelmiyor ne bileyim sonuç olarak ilaç yani ama su kaybına dikkat et tabi canm su alımını arttır
Zaten istemesemde içiyorum çok susuyorum baya su kaybettim demekki

Oooyyy canımm bebe zamanı geliyor artık çok normall rabbimm sağlıkla kucağımıza nasip etsin inşaallahh

Aslında çok tuz tüketen Bi insan değilim ama şaşırıyorum ama 10 gündür falan çok yorucu ve stresli günler geçirdim Bi de uyku düzenim çok bozuldu ramazanda acaba diyorum ondan mı
Kesinlikle etkiler canım uykusuzluk stres. Daha sakin olmaya çalış takma çok fazla her şeyi . Elde değil tabi ama işte elimizden geldiğince artık

Bu müslin bez hastanede ne işie yarıyor ?
Gazını çıkarırken omzuna falan koyuyorsun kıyafetle temas etmesin bebiş diye, kustuğunda ağzını silebiliyorsun, beşiğine-yatağına da serebilirsin hastanede çarşaf değiştirmek zorunda kalmazsın böylelikle. Evde de çok kullanılır müslin banyodan sonra havlu içine müslim koyardım ben hep ilk suyu silmek için, yaz bebesi olcaklar üstünü örtmeye de birebir yaz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…