2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Muz kasar tahin pekmez avakado zorla et 😬 yiyorm ekmek yemiyorm bolca bnalrdan yiyorm kuruyemis vs ki erken gelirse azcik toplu olsn ele gelsin uc gun once 2500 du kilosu uc hedefimiz en az 😂
Geçenlerde bi tanıdığım doğum yaptı 3 kilo demiş doğumdan önce 2300 doğdu çocuk. Normalde 300-400 fark eder diyorlar bunda 700 gr etmiş şaşırdım

İnşallah kızlar inşallah. Aynı şeyleri tekrar yaşama düşüncesi o kadar korkutuyor ki. Teşekkür ederim güç verdiğiniz için. Kese 9 mm. Bebek de var minik ama atış yok. Çok derinden bir şey duyulur gibi oldu çizgide de gözüktü ama doktor doğru düzgün bir şey de demedi. Vajinal baktı. İnşallah duyarım, haftaya cuma tekrar gideceğim

İnşallah kızlar inşallah. Aynı şeyleri tekrar yaşama düşüncesi o kadar korkutuyor ki. Teşekkür ederim güç verdiğiniz için. Kese 9 mm. Bebek de var minik ama atış yok. Çok derinden bir şey duyulur gibi oldu çizgide de gözüktü ama doktor doğru düzgün bir şey de demedi. Vajinal baktı. İnşallah duyarım, haftaya cuma tekrar gideceğim
Hadi inşallah haber ver bizede🤗

Duyarsın tabi uzme kendini ve bebeğini Allahin izniyle hersey guzel olacak 🥰

Kızlar kese boyutuna göre 6+0 çıktı ama kalp atışı duymadık yine, yine içim sıkıldı, doktor erken dedi ama yine de kafaya çok takıyorum sabahtan beri ağlıyorum kötü bir şey var yine diye
Sakın ağlama benimki de o hafta duyulmamıştı doktor sonra çağırmıştı o zaman duyulmuştu daha çok küçük sıkma canını

yok canım ben ikizler burcundan korkuyorum 🤣
Bende korkarken boğa burcu geldi :) o kadarda istemiştim ama biraz daha zorlasaydı koç olacaktı valla benim gibi :) hem ikizler olsada şöyle düşün gerçekten zeki oluyorlar

X