2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Demedi demeyin haftaya herkes çantasını hazır edecek :KK70:

Ee artık bi zahmet hazırlayalım. Ben çoktan hazırlardım eşim anlamadığım bir hal içerisinde. Deterjan alacaktım migrostan aldırmadı. E bebekten al dedim almadı. Şimdi konusu açılınca yine söyledim alırız alırız dedi. Herşeyi aldı bir tek onu almak neden bu kadar zor geldi ona anlamadım.

Ee artık bi zahmet hazırlayalım. Ben çoktan hazırlardım eşim anlamadığım bir hal içerisinde. Deterjan alacaktım migrostan aldırmadı. E bebekten al dedim almadı. Şimdi konusu açılınca yine söyledim alırız alırız dedi. Herşeyi aldı bir tek onu almak neden bu kadar zor geldi ona anlamadım.
Offffff benimkide öyle der alırız alırızzz der vallahiii bi kaşık suda boğasım geliyo yaa 🙄🙄

Eheheh biri benim kocamdan bahsetmiş🤣
Son dakika yapmaya bayılır herşeyi 🥸

Gelir inşaallahhh bizim bebe doğunca doğacagı gün alırız diyo beyefendi hiiiiçç karışmıyorumm indirim diyorum adam kale almayyy iyi dedimm fazla ver dedim nede olsa para kocadann🤪🤪🤪

Biz hesap peşindeyiz ama onlar okadar çok sallamıyor nedense bu indirim olaylarını çok rahatlar o konuda ya:)

Biz hesap peşindeyiz ama onlar okadar çok sallamıyor nedense bu indirim olaylarını çok rahatlar o konuda ya:)
Evettt indirim konusunda çok rahatlarr benim olsa param kaçırmazdım buyüzden hiç takmıyorumm sanki ben veriyorum para kendi alsın kendi versin karışmıyorumm ben ben dedim diceğimi 😂😂

Yuz kere söyle kuzu ancak anlarlar😅

X