2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Olmas mııııııı ☺️ ama en kısa sürede bir doktora git kuzu bana hemen progestan falan başladı takviye verdi. Lazım olabilir, uzun süre klomen vb tedavisinden sonra rahim duvarı incelebiliyormuş
Allah korusun kuzum 2 ay kullanmıştım ben de yumurta çatlatma tedavisini progestan iğnesi yaptılar akşam bide hap verdiler cumartesi de randevu hareket etme dedi yat dedi

Merhaba,öncelikle hayirli olsun allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin , benimde 70,84 çıkti değerim bugün yaptirdiğım teste pazartesi günü 19 küsürdü 3 hatfa ancak vardır diye düşünüyorum 🥳
Amin kuzum seninkide hayırlı olsun 🤗tahmini o civarlarda galiba inşallah katlanarak artar kontrole ne zaman gidecen canım sen

Yok canim dün verdim 88di biraz artmis bir daha pazartesi gideceğim baktirmaya benim sag kolumdan damar bulmak cok zor hep soldan aliyorlar 2gün alinca mosmor oldu kolum zaten hassas tenim 🤷🏼‍♀️ Elimde test var Cuma onu yapcam evde zaten koyuysa artmis demektir
Ay sorma benimde soldan tek yerden damar buldular. İkisini de aynı yerden aldı bugün çok acıdı

Benimde önce öyleydi hemen bulurlardı ama patlardı. Şimdi bulamıyorlar 😂 İğne çok ağrıtıyor yürüyemedik diyorlar doğru mu 🙄
Kuzum bi beş dakka ağrı oldu sedyede oturdum kalkmadım sonra geçti ama şaka yapıyorum ben 🤭hem onlar için değer leke geliyorsa sende yaptır benimki durdu iğne yapılınca

Kuzum bi beş dakka ağrı oldu sedyede oturdum kalkmadım sonra geçti ama şaka yapıyorum ben 🤭hem onlar için değer leke geliyorsa sende yaptır benimki durdu iğne yapılınca
Gelmedi bir daha çok az gelmişti zaten. Gelirse gideceğim. Progestana da başlayacağım

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 19-06-2021

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.
Canim benim konuyu ve adini gorunce nasil bir mutlulukla geldim anlatamam . Coook coook sevindim rabbim dualarimizi kabul eediyor sukurler olsun Allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin 🤲🏻💕💕

Aynen canm adetime alti gun vardi ogrendm smdide zman gecmiyor 😂 dr pazartesi erken cuma gel dedi ben nasl beklim simdi o kadar 😂😂😂 olmadi carsamba giderm napim meraktan catlatacak bu dr beni 😂😂😂
Doktorun dedigi zamanda git canim. Benim doktorumda carsamba gel dedi. Bugun gittim keseyi gorduk. Haftaya cuma tekrar gel bebisi goruruz insallah dedi. 🥰🥰🙂🙂 İnsallah saglikli bi sekilde bebisimi de gorurum. Ama dedigim gibi soktorun dedigi zamanda git tatlim.

X